Predvianočná dovolenka v objatí domova s nádychom sviatkov, vareného vína, horúcej medoviny a sladkého punču. Vydajte sa do srdca Slovenska a pokochajte sa krásou Žiliny, ktorá je v zime obklopená snehom pokrytými kopcami. Počas zimnej dovolenky v Žiline sa naladíte na najkrajšie sviatky v roku, oddýchnete si a pripravíte sa na týždeň pečenia, zhonu a stresu. S vôňou žilinských vianočných trhov odpláva aj tá posledná negatívna myšlienka.

Mesto Žilina je ideálne aj na organizovanie vianočných večierkov pre firmy alebo partie známych. Historické námestie s množstvom kaviarní a reštaurácií je na posedenie pri spoločnom vianočnom stromčeku ako stvorené. Zajednajte si catering v Žiline a nalaďte sa na prichádzajúce sviatky v kruhu blízkych. Nie je ťažké objednať obložené chlebíčky, pár fliaš kvalitného vína, pustiť koledy a naladiť sa na Vianoce. Nechajte sa vôňu klinčekov, koláčov a kapustnice šíriť vzduchom a atmosféru ducha Vianoc dostať sa vám pod kožu.

Ak budete mať počas svojho pobytu v Žiline dostatok voľného času, vyberte sa na výlet na blízke Strečno. Máte dokonca na výber zo starého a z nového hradu, no práve stará zrúcanina v zime nie je pre turistov dobre prístupná. Prechádzka na zasnežený hrad vám dodá vianočnú náladu až tak, že sa budete tešiť na vôňu medovníkov z horúcej rúry. Vychutnajte si netradične strávený predvianočný čas v objatí Žiliny a jej krásy.

V Žiline sa môžete aj poriadne kultúrne vyžiť. Divadelné predstavenie či návšteva múzea by mali byť samozrejmosťou. Trhy s dobrým jedlom, lokšami a štrúdľami plnenými všakovakými príchuťami vás musia zlákať. Doprajte si všetkého, na čo máte chuť, dýchajte vôňu Vianoc, ktorú vám Žilina zaručene ponúkne. Koledy a vianočné pesničky sa budú ozývať z každého žilinského kúta a vy budete zistíte, že Žilina vás naladila na Vianoce v tom najlepšom zmysle slova.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!