Ideálna romantika pre dvoch, nádherná príroda, nedotknuté lesy, ale aj relax v hoteli a zábava pri lyžovaní! Ak si aj vy nejako podobne predstavujete oddych v zimnom kráľovstve, vyrazte na hory, kde sa vaša zimná dovolenka stane nezabudnuteľnou! Rozľahlá zimná prehliadka toho najkrajšieho, čo zimná príroda ponúka, vám iste urobí veľkú radosť!

Komfort v hoteli, alebo romantika v chate?
Váhate, či zvoliť ubytovanie v hoteli alebo ubytovanie na chate? Ak túžite po dokonalom komforte, vyberte si hotel! Ten vám iste poskytne kvalitné, hotelierske služby a dokonale sa o vás postará tak, aby ste ani malíčkom nemuseli pohnúť! Ak však túžite po romantike, v lone prírody a snehovej nádielky, vyberte si chatu! V tejto predstave, chýba už len krb a vy! Pripravte sa však na to, že s partnerom vás čaká okrem romantiky, aj nakupovanie potravín, varenie, či upratovanie.

Vianoce ako z pravej zimnej rozprávky!
Ak ste sa rozhodli pre Vianoce na chate, alebo všeobecne Vianoce na horách, váš program dňa bude tiež ovplyvnený krásnou prírodou a opustením takmer všetkých moderných vymožeností. A tak sledovanie filmov obmedzte len na vianočné rozprávky a hneď po dopozeraní, si vytvorte vlastnú vianočnú rozprávku. Avšak takú rozprávku, ktorá sa nachádza za oknami vášho dočasného príbytku. Môžete sa vybrať preskúmať krásy prírody – prechádzka lesom, obdivovanie hôr či pozorovanie lesnej zveri, môžu byť peknými spestreniami čakania na vianočné darčeky.

Krásna za každých okolností!
Rozhodli ste sa pre Silvester na horách? Okrem zábavy vás čaká aj nezabudnuteľné čakanie na Nový rok! To, že ste na horách, neznamená, že nemôžete byť upravená. Nahoďte na seba štýlové oblečenie, upravte si vlasy a výraznejšie sa namaľujte! Veď Nový rok je len jedným dňom v roku, tak prečo ho neosláviť vo veľkom štýle? Privítajte Nový rok 2011 krásna a upravená, buchnite šampanské a vyzerajte pri tom skvele!