Medzi problémové partie tiel mnohých žien, patria najmä stehná, zadok a brucho. Práve nadváha v oblasti brucha, patrí k najnebezpečnejším a lekári pred ňou varujú so zdvihnutím prstom! Prečo? Pretože práve „veľké brucho“ tlačí na dolné dýchacie cesty, čím podporuje zlé dýchanie. Ďalším problémom je ohrozenie správnej činnosti čriev aj žalúdka – nadváha brucha tak môže spôsobiť rozličné tráviace ťažkosti; tráviaca sústava nemôže pracovať tak, ako pracuje u štíhlej ženy. Skutočne, problémy s nadváhou v oblasti brucha, môžu mať za následok vážne zdravotné problémy. Bojujte proti tomu a vyrysujte si krásne brušné svaly!

Tehličky na bruchu, ktoré majú cenu zlata!
Nezáleží na tom, koľko máte rokov a či zdravá životospráva alebo cvičenie, patrí do vášho života. Je čas zmeniť svoj život a vyrysovať si na bruchu tehličky, ktoré pre vás budú mať cenu zlatu! Už viete, prečo sa oplatí tréning brucha, teraz je potrebné zabojovať a vyskúšať účinné, no pre úplných začiatočníkov náročné cviky na brucho! A tajomstvo je vonku, bez cvičenia svoj sen nezrealizujete! To však neznamená, že šport musí byť nepríjemný a nemôže priniesť radosť! Práve naopak, nasledujúci tréningový plán na chudnutie brucha, vás presvedčí o opaku! Zabudnite na doterajší spôsob života, pripravte sa, začíname!

Tréningový program, ktorý vás dovedie k vyrysovaným tvarom brucha!
Obdivujete postavu Madonny? Tak nech sa práve táto slávna 50-nička stane vašim vzorom! Za svoju postavu vďačí hodinám a hodinám tvrdého tréningu, no na to, aby ste sa priblížili k jej krivkám tela, postačí ak do svojho života začleníte aeróbne cvičenia, ktoré budete vykonávať 3 – 5x do týždňa po dobu 30 minút denne. Ak sa obávate toho, že aeróbne cviky sú namáhavé gymnastické cviky alebo rovnako fyzicky ťažké cviky, ste na omyle! Pokojne vyskúšajte plávanie, bicyklovanie, skákanie na švihadle či pomalý beh – jogging. Je dôležité zapamätať si, že posilnenie brušných svalov sa zakladá na tom, že rozprúdite krv v celom organizme! Z toho dôvodu, sú veľmi vhodné aj prechádzky či odhrabávanie snehu, pri ktorých sa zvyšuje tepová frekvencia a zaručí sa spaľovanie tukov!

Foto: Flickr.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!