Túžite po úprave svojej hmotnosti? Zdravá strava predstavuje až 70% a cvičenie zvyšných 30%. Využite jedinečnú ponuku, ktorá je zadarmo! Kliknite si www.fitlist.sk a získajte od FIT Listu profesionálny jedálniček presne pre vás a to zadarmo, cez internet už do pár sekúnd.

Zdravé stravovanie sa rovná peknej postave

Ako to celé funguje?

V troch ľahkých krokoch získate jedálniček založený na dostatočnom príjme kvalitných bielkovín, zdravých tukoch, zeleniny a zníženom podiele sacharidov!

  1. Zadáte údaje o svojej postave – vyberiete si, po akej zmene túžite (schudnúť, pribrať, alebo zostať), zvolíte pohlavie, vašu aktuálnu hmotnosť, výšku, v akom roku ste sa narodili a o koľko kilogramov chcete zmeniť hmotnosť. Môžete zadať aj percento telesného tuku, ak ho poznáte. Jedná sa o nepovinný údaj. Ak ho nepoznáte, nič sa nedeje, toto políčko na fitlist.sk nechajte prázdne.
  2. Následne kvalitný algoritmus od FITLISTU to vyhodnotí,
  3. a získate profesionálny jedálniček ušitý presne pre vás.

Tento algoritmus podľa týchto údajov určí, koľko kalórií by ste mali za jeden deň prijať a splniť si tak svoj cieľ. V jedálničku nájdete zdravé potraviny.

Nečakajte a získajte tento jedálniček už dnes!

Z akého dôvodu vznikol tento projekt?

FitList jedálniček, ktorý získate na fitlist.sk vznikol z dôvodu pomôcť ľudom zvládnuť svoje ciele a byť so sebou spokojný. Stojí za ním mladý tím, ktorý považuje zdravú stravu za správnu cestu, ktorej sa netreba báť. Nechcú, aby ľudia hladovali a využívali zbytočné až zdraviu škodlivé diéty.

To znamená, že FitList neponúka extrém, akým je napríklad ketogénna diéta, kedy výrazne obmedzujeme v strave sacharidy, alebo napríklad beztukovú diétu, kedy obmedzujeme výrazne tuky. Vyvážený pomer je to správne slovo pre jedálniček od FitListu.

Za samotným algoritmom stoja viac ako 10 ročné skúsenosti. Pomohol už mnohým, o čom svedčia aj samotné čísla. Viac ako 72 tisíc ľudí už získalo tento jedálniček. Pridajte sa k ním aj VY!

Názory odborníkov

Profesionálny tréner a zároveň výživový poradca Tomáš sa vyjadril, že je to vynikajúci nástroj, vďaka ktorému získate kompletný návod ako sa začať rozumne stravovať.

Fitneska Monika využíva FitList ako svojho pomocníka, z ktorého čerpá nápady na recepty.

Foodbloggerka Tinka hovorí, že FitList je tu pre všetkých, ktorí si chcú upraviť jedálniček a zdravo sa stravovať vyváženými jedlami.

Dokonca IFBB Bikini Fitness Karolína, ktorá pracuje aj ako osobná trénerka si myslí o FitListe, že tento nástroj môže pomôcť ľudom, ktorí si nevedia dať rady s tým, ako schudnúť, respektívne ako pribrať.

Zmeňte sa, získajte jedálniček práve TERAZ!

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!