Leto je pre mnohých ľudí nezabudnuteľným obdobím roka, z ktorého žijú ďalších pár mesiacov, dokým znova nevyjde a neusmeje sa na nich slnko. Zvečňujú sa dôležité alebo krásne momenty, cestuje sa po svete, spoznávajú sa noví ľudia a na konci príde lúčenie. Bolestné, uplakané. Leto prinesie do života veľa vecí, ľudí, ktorí sa s príchodom jesene, bohužiaľ, stratia. Spomínajte a nezabudnite na svoje leto aj doma.

Ak na prázdninový čas chcete myslieť a čerpať z neho pozitívnu energiu aj naďalej, prispôsobte tomu aj svoje bývanie. Nepochybne počas dobrodružných ciest, výletov, dovoleniek či horúcich nocí vznikne obrovské množstvo fotografií. Dajte si tie najpamätnejšie a najviac cenné vyvolať a ozdobte si nimi stenu, policu či stôl. Pri každom pohľade na ne si tak spomeniete na zážitky, smiech, dobrú náladu. Možno na vás budú pôsobiť nostalgicky, no stačí počkať, ďalšie leto tu bude čo nevidieť.

Fotografie vám vždy pripomenú určitý okamih, akoby ste ho prežívali znova. Svoje spomienky však môžete doma uchovať aj v podobe predmetov z krajín, ktoré ste navštívili a prirástli vám k srdcu. Interiér tak dostane nádych zahraničia. Bytové doplnky vám ideálne zútulnia bývanie a navyše ak budú pre vás znamenať niečo viac, budete sa aj počas zimy cítiť doma príjemne letne. V zahraničí narazíte na vhodné doplnky na každom kroku. Netypické pre vás, no budú odrážať miesto, kde ste strávili leto.

Zamerajte sa na doplnky, ktoré sa hodia k vášmu interiéru. Hodiny s motívom znakov krajiny, obrazy, decentné sošky. Máte na výber z mnohých možností. Magnetky by mali byť samozrejmým suvenírom z každej cesty a mali by vám doma pripomínať, koľko ste toho precestovali a videli. Doneste si z každého výletu drobnosť a zariaďte svoje bývanie spomienkami.

Foto: pixmac.sk, transcript – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!