Je azda zbytočné pýtať sa, kto by netúžil po dlhom, zdravom, šťastnom a láskyplnom živote. Ale ako takýto život dosiahnuť? Louise L. Hayová to vie a nenecháva si to iba pre seba. Kalifornská psychoterapeutka, známa po celom svete o tejto téme už napísala niekoľko kníh a jej život je azda najlepším príkladom. Louise má 83 rokov a aj napriek ťažkému detstvu a dospievaniu prežíva jedno zo svojich najšťastnejších období, srší energiou, zdravím a vitalitou, každodenne pracuje v záhrade a venuje sa početným aktivitám.

Jej zatiaľ posledná kniha Život v láske, zdraví a radosti je pokračovaním kníh Miluj svoj život a Láska sa rodí v Tebe, ktorú sa Louise rozhodla napísať hlavne kvôli neustálym otázkam jej čitateľov ako aj obrovskému záujmu o jej knihy. Chronologicky v nej opisuje jednotlivé obdobia nášho života od detstva až po starobu, ich dôležitosť v našom osobnom raste, hovorí o sile myšlienky a ponúka podrobné „návody“ ako naše myslenie zmeniť tak, aby nám prinášalo len to, čo naozaj chceme.

Jej knihy sú určené hlavne nám ženám, ale ani mužom nebudú na škodu. Louise totiž tvrdí, že jedine prostredníctvom lásky, a hlavne lásky k sebe samým, dokážeme zmeniť nie len naše životy, ale i celý svet! Jedine skrz sebalásky dokážeme prekonať ťažkosti každodenného života, zbaviť sa akejkoľvek choroby, skoncovať s fajčením či nadbytočnými kilami, otvoriť sa novým možnostiam, ktoré nám môžu priniesť vytúženú prácu či vysnívaného partnera.

Louisine knihy len potvrdzujú staré známe „život je taký, aký si ho spravíme“, tak na čo ešte čakať?

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!