68. ročník oceňovania najlepších hereckých výkonov vo filmoch, máme už za sebou. Víťazi si domov odniesli sošky a s nadšením, čakajú na ďalší boj o zlatú sošku, tentokrát s názvom Oskar. Predtým, však treba ešte udeliť ocenenia skutočne krásnym róbam, úspešných herečiek. Ktoré filmové krásky, zažiarili na červenom koberci, a ktoré si mali na túto slávnosť, obliecť radšej iné oblečenie? Herecké výkony boli ocenené, a čo talent nadaných herečiek na módu? Aký majú módny vkus?

Aká farba šiat, zažiarila aj bez víťazného potlesku?
Krásnymi šatami, sa to na tohtoročnom Zlatom glóbuse, len tak hemžilo. Za zmienku, iste stojí aj róba, v ktorej sa predviedla Drew Barrymoore. Na udeľovanie cien, sa vybrala v šatách telovej farby, a ako módny doplnok nezvolila diamantové náušnice, ale rovnako luxusný módny kúsok, ktorým bola kožušina. Iný odtieň béžovej farby, zvolila aj Megan Fox, ktorá stavila na hlboký výstrih a ozdobné kamienky, výšivky na šatách. Bledá farba, pristala aj speváčke Beyonce, ktorá tiež nechala vyniknúť ženské krivky a odhalený dekolt.

Hviezdy, aj bez darčeka zo zlata…
Halle Berry, Angelina Jolie a Jullianne Moore. Všetky spomínané dámy, si vyslúžili obdiv a ich herecké nadanie ich doviedlo k nominácii za najlepšiu ženskú úlohu. Ale keďže víťazkou, môže byť iba jedna, spred nosa im toto ocenenie, vyfúkla mladá a krásna Natalie Portman, ktorá však v hereckej brandži nie je žiadny nováčik.

Na červenom koberci, však neoficiálny titul „najkrajšie šaty“, môže získať hneď niekoľko herečiek naraz. Tento rok, medzi ne rozhodne patrila trojica nominovaných herečiek, ktoré hoci domov odchádzali bez darčeka zo zlata, v podobe sošky, lúčili sa s červeným kobercom v skutočne unikátnych módnych kreáciách. Halle Berry zvolila netradičné čierne šaty. Tieto dlhé šaty rafinovane odkrývali chrbát, silueta bola zvýraznená a tak štíhla postava, akú táto 43-ročná mamička má, skvele vynikla! Úplne iný strih šiat zvolila, partnerka Bradda Pitta, Angelina Jolie, ktorá vsadila na šaty, zakrývajúce takmer celé telo. Žiadne šaty s hlbokým výstrihom, žiadne inak „bláznivé“ spoločenské šaty, Angelina napodiv nepredviedla. A do tretice, ryšavá kráska, Julliane Moore, ktorá sa nenechala zahanbiť a na slávnosť, prišla v nevinných, bielych šatách, avšak s potrebnou dávkou výraznosti a atraktívnosti. Herečkina minuloročná, sivá róba, si vyslúžila mnoho kritiky; tohtoročným sexepílom v podobe nežnej romantiky, herečka všetko napravila a vrátila sa na červený koberec s potrebným leskom a luxusom!

Foto: Wikipedia

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!