Objednajte si akékoľvek tenisky alebo ďalší tovar z internetového obchodu Footshop.sk a ušetrite 10% na vašej objednávke. Okrem najväčšieho výberu tenisiek sa v ponuke nachádza aj trendy oblečenie a módne doplnky, ktoré si ihneď zamilujete!

Aktuálne platný a overený zľavový kód a všetky zľavy e-shopu Footshop.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/footshop-sk/.

O internetovom obchode Footshop.sk

E-shop pre ženy, ale i mužov a deti so značkovými športovými kúskami footshop.sk vám ponúka kompletnú výbavu, a to nielen čo sa týka obuvi a oblečenia, ale aj doplnkov.

V čom je výhodnejšie nakupovanie v internetovom obchode footshop.sk ako v ostatných e-shopoch?

Máte nárok na výmenu alebo vrátenie tovaru!

Do 30 dní od prevzatia zásielky s tovarom máte nárok na jeho vrátenie alebo výmenu. Pod vrátením sa rozumie finančná náhrada, pri výmene si vyberiete inú veľkosť tovaru. Avšak, v oboch prípadoch musí byť tovar nepoužitý a v pôvodnom stave, bez akýchkoľvek známok opotrebovania a musí byť odoslaný v nepoškodenom obale.

Objednávka nad 89 eur je bez poštovného

Ak si objednáte tovar z footshop.sk v celkovej hodnote nad 89 eur, neplatíte poštovné! Môžete si zvoliť platbu platobnou kartou, bankovým prevodom či na dobierku. Tovar si po zaplatení môžete aj osobne prevziať v bratislavskej pobočke.

Vyskúšajte originálny tovar pred zaplatením

Pri nakupovaní z e-shopu footshop.sk si môžete byť istý, že ide o originálny tovar, pretože obchod je členom skupiny Adidas Consortium a na základe toho má v ponuke aj limitované edície. Tovar si môžete aj v rôznych veľkostiach objednať na pobočku v Bratislave bez zaplatenia, vyskúšate si ho a v prípade, že vám nebude vyhovovať, vaša objednávka bude stornovaná.

Tovar si môžete rezervovať až na 14 dní!

Počuli ste už niekedy o tom, že si môžete tovar na internete rezervovať? Práve e-shop footshop.sk vám túto možnosť ponúka až na 14 dní bez zaplatenia. Stačí, ak vytvoríte objednávku na daný tovar a do poznámky uvediete dátum, kedy by ste chceli mať tovar odoslaný.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!