Ušetrite 10% z vášho nákupu v najlepšom fitness e-shope na Slovensku insportline.sk. Športové oblečenie, batohy a ďalší tovar za ešte lepšie ceny!

Aktuálne platné a overené zľavové kód a všetky ostatné zľavy e-shopu insportline.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/insportline-sk/.

O internetovom obchode inSPORTline.sk

Zdá sa, že čoraz viac a viac ľudí začína inklinovať k športu, preto vám predstavujeme veľký športový e-shop, kde si príde na svoje milovník fitnessu, motokár, vodáckych športov i iných outdoorov. Internetový obchod insportline.sk bol v roku 2014, 2015 a 2016 finalistom v súťaži shoproku. Okrem malobchodného e-shopu si tu môžete nechať zariadiť aj svoju posilňovňu! Insportline.sk má aj tri kamenné predajne, a to v Bratislave, Košiciach a v Trenčíne.

Vernostný program

Zľavy má rád každý zákazník! Staňte sa pravidelným zákazníkom e-shopu insportline.sk, registrujte sa a začnite využívať pravidelné zľavy, ktoré sa prirátajú aj k už zľavnenému tovaru. Maximálne môžete získať až 10 percent dodatkovej zľavy. Systém funguje spočítavaním minutej sumy v e-shope, takže čím viac miniete v priebehu 730 dní, tým vyššiu zľavu máte.

Doprava zadarmo

Zákazníci milujú výhody a preto e-shop insportline.sk pripravil pre vás akciu na dopravu zadarmo. Jediné, čo musíte urobiť, je nakúpiť nad 40 eur a tovar vám príde bez poplatku.

Nákup na splátky

Konečnú sumu vášho nákupu v tomto e-shope nemusíte uhradiť naraz, ale môžete si požiadať o nákup na splátky. Aktuálne prebieha akcia bez navýšenia a poplatkov, takže presne takú sumu, akú si požičiate, takú aj zaplatíte. Ani o cent viac! Nie je to výhodné? Priama platba však musí byť minimálne desať percent, zvyšok splatíte neskôr.

Rady pre zakladateľov posilňovní

Ak sa chystáte založiť si posilňovňu, a to či už domácu, alebo verejné fitness centrum, nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí vám poradia s výberom strojov na základe cieľovej skupiny cvičiacich a jej veľkosti. Na stránkach e-shopu insportline.sk si môžete prečítať aj krátke články o vybavení posilňovní. Skvelé je, že celé zariadenie si môžete objednať priamo na stránkach. Zároveň si pri strojoch s cenou vyšších ako 1150 eur môžete objednať montáž na mieste zadarmo. Pri nižších cenách je montáž s poplatkom v závislosti od ceny.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!