Objednajte si nádherné zlaté šperky v top internetom zlatníctve izlato.sk a ušetrite 6% z vašej objednávky. V ponuke sú nádherné prstene, náušnice, retiazky, prívesky, náramky a skvostné náhrdelníky, ktoré vás jednoducho už na prvý pohľad očaria.

Aktuálne platný a overený zľavový kód a skvelé zľavové ponuky e-shopu izlato.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/izlato-sk/.

O internetovom obchode iZlato.sk

Prečo nakupovať šperky na izlato.sk

Základná otázka vždy znie, prečo nakupovať práve v tomto obchode? Tých dôvodov je neúrekom. Spomenieme aspoň tie základné a podstatné:

  • Najpestrejšia ponuka šperkov s garanciou pôvodu a taktiež kvality, ktorá je denne aktualizovaná. Cez 20 modelov noviniek každý deň. Ponuka obsahuje tisícky šperkov, kde si vyberie aj tá najnáročnejšia zákazníčka.
  • Cena za gram zlata pri predaji zlatých šperkov už od 36 EUR bez DPH.
  • Rytina, alebo gravír ak chcete podľa priania zadarmo.
  • Registrácia v Puncovom úrade SR je absolútnou samozrejmosťou. Dokonca v tomto e-shope uzavreli aj tzv. dohodu o umožnení fiktívnych online nákupov. TO znamená, že zamestnanci Puncového úradu si môžu kedykoľvek objednať šperk a overiť si jeho rýdzosť.
  • Síce pre vás máme zľavový kód na nákup na izlato.sk, ale samotné šperky sú i tak lacné. Oproti bežným cenám sú zľavy 20 až 50%, vďaka čomu sú tu garantované najnižšie ceny.
  • Obrovskou výhodou je fakt, že ako v jedinom e-shope môžete práve tu vymeniť šperky až do 30 dní bez udania dôvodu. Občas sa stane, že si objednáme a nie sme úplne spokojný, ale vďaka takto dlhej lehote na vrátenie nebudete mať žiadne komplikácie.
  • Niekoľko ďalších certifikátov – SAEC, Heureka, alebo Pricemania.

Ako vznikol e-shop

Najobľúbenejšie internetové zlatníctvo iZlato.sk prevádzkuje firma iZlato s.r.o., ktorá sa venuje šperkom zo zlata a striebra už od roku 1992. To sú roky skúsenosti, ktoré sa správne pretavili do kvality a vďaka tomu je na Slovensku obchod špičkových kvalít. História je však trocha zaujímavejšia. Pôvodne bolo izlato veľkoobchod, od roku 2010 sa však vplyvom rastúcej sily internetu rozhodla spoločnosť spustiť e-shop a otvoriť svoju ponuku aj koncovým zákazníkom.

Tri piliere predaja šperkov

Tri piliere, na ktorých stojí predaj šperkov na iZlato.sk môžeme označiť za veľmi pozitívne. Ako sme sa na stránke dočítali, prvým je stabilita. Druhým je nízkonákladovosť. Súhlasíme, šperky sú skutočne za veľmi dostupné ceny a to z toho dôvodu, že nakupujú aj u výrobcov, ale samotné šperky aj priamo vyrábajú. Tretím a dosť podstatnýn piliérom je trend. Opäť môžeme len súhlasiť. V spoločnosti iZlato s.r.o. sledujú aktívne aktuálne trendy v obore šperkárstva, navštevujú svetové výstavy a prinášajú nám vzory, ktoré sú úchvatné a krásne.