Milovníci športového a „streetového“ oblečenia, obuvi a doplnkov, pozor! Prinášame vám informácie o zľavách a kupónoch do internetového obchodu Sizeer, ktorý sa veľmi ľahko stane vašou srdcovou záležitosťou len po jeho otvorení. Skvelý dizajn s kvalitnými fotografiami produktov vás prinútia naplniť košík týmito originálnymi kúskami.

Aktuálne platný a overený zľavový kód a všetky zľavy e-shopu Sizeer.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/sizeer-sk/.

O internetovom obchode Sizeer.sk

Na Sizeer nájdete to najlepšie street oblečenie, obuv a módne doplnky pre ženy, ale na svoje si prídu aj páni. Dokonca aj pre vaše deti tú nájdete tu najlepšiu módu svetových značiek za neodolateľné ceny!

Poštovné neplatíte

Hneď na úvod vás musíme upozorniť na dôležitú vec. Poštovné je bez ohľadu na hodnotu vašej objednávky vždy zadarmo! To vás doslova núti kúpiť si nový športový outfit. Dodanie tovaru je dva až štyri pracovné dni a môžete si zvoliť buď poštu, alebo kuriéra. Zaplatiť objednávku môžete či už na dobierku, alebo priamo pri potvrdzovaní nákupu cez internet, čo je pre vás výhodnejšie. Objednávku môžete urobiť aj telefonicky počas pracovných dní, je len na vás, aký spôsob zvolíte.

Mnoho ľudí sa bojí nakupovať cez internet, pretože nie vždy sa trafia do správnej veľkosti, ako darček nemusí tovar úplne vyhovovať. Práve preto je na sizeer.sk možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru do tridsiatich dní. Pri vrátení však musí byť tovar nepoškodený a nenosený, pri výmene musí ísť o rovnakú hodnotu vráteného aj novo zvoleného produktu. Obchod je overený zákazníkmi, až 93 percent spokojných kupujúcich ho odporúča!

Zľavy pre členov

Kto miluje zľavy? Predsa členovia SizeerClubu! Nakúpte v minimálnej hodnote 50 eur a vytvorte si na internetovej stránke sizeer.sk svoj profil a získajte počas prvých troch mesiacov zľavu 10 percent, ktorá potom na ďalšie tri klesne na 7 percent a potom na 5 percent. Ak však nakúpite za viac ako 50 eur, znova máte mínus 10 percent z celkovej ceny a čo je najlepšie, zľavy sa dajú kombinovať s inými akcia na e-shope! Všetky zobrazené produkty na webe sú aj fyzicky dostupné v hlavnom sklade.

Okrem internetového obchodu sizeer.sk sú aj štyri kamenné pobočky v Bratislave.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!