Nakupujte v TPD EURONICS a ušetrite 2% na vašom nákupe! Elektronika a spotrebiče, počítače, smartphony, hračky… Zľavový kupón platí na všetko z tpd.sk!

Aktuálne platný a overený zľavový kód a všetky ďalšie zľavy e-shopu TPD.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/tpd-sk/.

O internetovom obchode TPD.sk

Renovujete, kúpili ste nové bývanie alebo len potrebujete vymeniť spotrebiče v domácnosti? Najlepšou možnosťou pre vás je vybrať si všetko z pohodlia domova a tovar si buď nechať doviezť domov, alebo prevziať priamo z kamennej pobočky obchodu TPD.

V čom je internetový obchod tpd.sk lepší ako iné elektroshopy?

Máte možnosť nákupu na splátky

V prípade, že je celková hodnota tovaru príliš vysoká, môžete priamo pri objednávke požiadať o platbu na splátky a budete priamo presmerovaný na žiadosť o úver od Cetelemu, s ktorým TPD spolupracuje. Do niekoľkých dní budete mať všetky dokumenty vrátane splátkového kalendáru pripravené a tovar bude ihneď váš.

Predĺžená záruka i poistenie

TPD Euronics vám ponúka doplnkové služby vo forme predĺženej záruky a poistenia proti poškodeniu a krádeži. Pri kúpe tovaru si môžete vybrať, či o tieto služby máte záujem a uvidíte aj ich presnú sumu. Predĺženú záruku si môžete dokúpiť na jeden, dva alebo až tri roky, takže so zákonnou zárukou dva roky môžete mať tovar v záruke až na päť rokov!

Výpredaj posledných kusov

Pre zákazníkov, ktorí nehľadajú konkrétny tovar, je na stránke tpd.sk zaujímavá sekcia výpredaju posledných kusov za skvelé ceny alebo výpredaj rozbalených vecí. Za viditeľne zníženú cenu môžete nakúpiť naozaj výhodne.

Vrátenie tovaru do 14 dní

Pri zakúpení tovaru z e-shopu tpd.sk máte právo ho do 14 dní vrátiť a dostanete jeho plnú sumu. Jediné, za čo ste ako zákazník zodpovedný, je poštovné. Nepoužívaný tovar môžete zaslať späť alebo priniesť priamo na pobočku TPD a peniaze vám budú vrátené.

Sledovanie zásielky

Po odoslaní tovaru môžete na zákazníckom servise požiadať o informáciu o presnom čase doručenia tovaru. Dostanete telefónne číslo priamo na kuriéra, ktorý má vašu zásielku a termín a presný čas prijatia si stanovíte po dohode s ním.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!