Štýlové oblečenie a moderné doplnky do domácnosti nájdete pod jednou strechou v internetovom obchode zoot.sk.

Aktuálne platný a overený zľavový kód a všetky zľavy e-shopu ZOOT.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/zoot-sk/.

O internetovom obchode ZOOT.sk

Ak ste o zoot-e ešte nepočuli, je najvyšší čas zavítať na ich stránku. Značku môžete poznať od mnohých blogeriek, ktoré ju propagujú. Zoot vznikol v Česku, úspešne už pôsobí aj na Slovensku, ale tiež aj v Rumunsku a v ponuke má viac ako tristo rôznych značiek, z ktorých si môžete vybrať. Pri nákupe na Zoot-e dostanete pridanú hodnotu, úsmev a na webovej stránke si môžete vypýtať radu od stylistky!

Výdajne Radosti

Koncepcia zoot.sk je o čosi iná ako obyčajný internetový shop, pretože má až desať výdajní Radosti na Slovensku, kam si môžete nechať poslať tovar a vyskúšať si ho. Samozrejme, všetko bez poplatku. Jednoducho si tovar objednáte, nemusíte nič dopredu platiť a na mieste sa po jeho vyskúšaní rozhodnete, či ho beriete, alebo nie. Okrem výdajní Radosti si môžete nechať tovar poslať aj domov, kde ho od odoslania objednávky máte do štyroch dní, doručenie kuriérom je rovnako ako prevzatie na Výdajni úplne zadarmo.

Vyberte neskôr

Ak vám tovar doma nesadne, tak máte až deväťdesiat dní na jeho úplné bezplatné vrátenie, môžete ho priniesť aj na Výdajňu. Tam pri preberaní tovaru môžete platiť kartou, dostupná je aj Wi-Fi či detský kútik. Pri návšteve si môžete prečítať aj ZOOT časopis alebo si ho nechajte poslať priamo k vám domov. Nenechajte si ujsť žiadne novinky na e-shope zoot.sk a buďte medzi prvými informovanými.

E-shop zoot.sk je skvelý pre zákazníka najmä v tom, že si môže objednať hneď niekoľko rôznych veľkostí z toho istého tovaru a rozhodnúť sa až na mieste. Nemusíte sa tak trápiť z následným spätným zasielaním a čakaním na vrátenie peňazí. Na webovej stránke si môžete vytvoriť svoj profil a nájdete tu aj sekciu noviniek „Práve dorazilo“ alebo akciové veci v záložke „Výpredaj“.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!