Každý rok prináša nová sezóna aj nové trendy v účesoch. Vždy je moderné niečo iné, raz sú to dlhé vlasy, inokedy krátke, jeden rok je populárna extravagancia, ten ďalší sa vracia ku klasickým strihom. V každom prípade nám jarné obdobie dáva čiapky a klobúky dolu z hláv a je len na nás, čo podnikneme pre zmenu nášho zovňajšku. Či sa už budete riadiť aktuálnymi trendmi v móde alebo ostanete sama sebou, najvhodnejším obdobím na zmenu účesu je práve jar.

Otvorte sa kráse
Máte dlhodobo rovnaký strih vlasov? Používate stále tú istú farbu? Nosíte každý deň ten istý účes? Nebojte sa experimentovať a doprajte svojmu imageu trochu nevšednosti. Zlepší vám to náladu, zažiarite v spoločnosti, zviditeľníte vašu krásu a zvýši sa vám sebavedomie. Pritom to vôbec nie je také ťažké, chce to len viac odvahy.

Ak máte dlhé vlasy, s ktorými sa nechcete rozlúčiť, zmeňte aspoň ich strih, prípadne ich upravujte do rôznych tvarov. S dlhými sa dá experimentovať oveľa lepšie ako s krátkymi, tak prečo to neskúsiť? Niekedy stačí pridať obyčajné penové tužidlo, čím môžete zväčšiť ich objem a vytvarovať do požadovaného tvaru. Rovné môžete natáčať a vytvárať drobné kučery či veľké vlny. A čo tak ofina? Je vám cudzia? Tak ju určite vyskúšajte. Možno dodá vášmu vzhľadu presne to, čo doteraz chýbalo.

Patríte k tým odvážnejším? Tak si nechajte dlhú hrivu skrátiť. Aj takto môžete vykúzliť zázraky. Nebojte sa asymetrickosti alebo postupnosti. Stačí trochu gélu, laku či tužidla a obľúbený strapatý účes vám vydrží po celý deň. Ak sa zaraďujete ku skupine s dlhodobo krátkymi vlasmi, pristúpte k opačnej zmene. Môžete si ich dať predĺžiť, ak sa však na to finančne necítite, nechajte si ich narásť. Bude to trvať o niečo dlhšie, ale trpezlivosť určite stojí za to. Ideálne sú polodlhé vlasy, s ktorými môžete skúšať jednoduché triky i zložitejšie variácie.

V prípade, že si nie ste istá ako vhodne tvarovať účes, poraďte sa so svojou kaderníčkou. Niekedy totiž dlhé vlasy nepôsobia dobre ak sú riedke alebo veľmi jemné. Skúsení odborníci vám ukážu a poradia, ako sa dá aj pri tomto probléme vytvarovať nádherný účes. Je dobré, aby ste vedeli vhodne použiť penové tužidlo, prípadne iné prípravky zväčšujúce ich objem.

Nakoniec sa ešte pozrime na farbu. Tá dodá vašim vlasom väčšiu žiarivosť, najmä ak pristúpite k výraznejšej zmene. Dávajte si však pozor. Nie v každej farbe môžu vaše vlasy vyzerať atraktívne. Zvýraznením vlastnej farby určite nič nepokazíte, ak ste otvorená väčším zmenám, môžete sa inšpirovať módnymi trendmi. Dôležité je, aby konečný výsledok stál za to.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!