V dnešnej dobe existuje toľko pomocníkov, ktorí nám dokážu výrazne uľahčiť život! Platí to najmä pre domácnosť, ktorú môžete mať pod palcom bez toho, aby ste sa v nej nachádzali. Stále môžete ovládať a prispôsobovať príslušenstvo, sledovať, čo sa v nej deje, odomykať i zamykať na diaľku a mnoho iného. Nie, to nie je sci – fi, to je realita, ktorá pomáha zjednodušovať každodenný život. A pomôže aj vám!

Spravujte energie a príslušenstvo

Sledujte aktuálnu ale aj celkovú spotrebu elektriky a iných energií v dome, ovládajte ich pomocou modulov, ktoré ich spravujú a majte prehľad o všetkom, čo sa v domácnosti deje. Nie je nič jednoduchšie ako zistiť vďaka meračom alebo iným inteligentným zariadeniam teplotu alebo vlhkosť v dome, ovládať žalúzie, bránu alebo dať signál na poliatie záhrady. Dokonalá automatizácia, ktorá za vás zaskočí kedykoľvek potrebujete. Dianie v dome môžete sledovať aj z diaľky – ani tisíce kilometrov vám v tom nezabránia. Relax na pláži a zároveň nastavovanie alarmu v dome? Žiaden problém, stačí vám len aplikácia, smartfón a internetové pripojenie!

Sledujte domácnosť akoby ste boli na mieste

Pomôžu vám kamery, ktoré sú na takej úrovni, že snímajú obraz v HD rozlíšení a záznamy vám automaticky ukladajú do veľkorysého úložiska. Vy môžete prostredníctvom internetu nahliadnuť domov aj keď ste práve na mieste vzdialenom niekoľko hodín. Novodobé, inteligentné kamery s bezdrôtovým pripojením majú aj kvalitne prepracované nočné videnie. No tu to nekončí, mnohé majú systém rozpoznávania tvárí, preto si dokážete vytvoriť vlastný domový monitorovací systém. Tiež dokážete nahrávanie záznamov pre rôzne osoby automaticky vypnúť. Zjednodušte si život prepracovaným príslušenstvom do domácnosti, nájdete ho na smarterhome.sk. Aj vďaka spoľahlivým alarmom, detektorom a snímačom budete môcť pokojne spávať. Buďte rozumní, stavte na inteligentnú domácnosť!

Foto: pixabay.com