Zrkadlo je neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti.  Každý z nás ich potrebuje. Okrem ich hlavnej funkcie sú známe najme svojou vlastnosťou opticky zväčšiť priestor.  Z tohto dôvodu sú vhodné najme do menších miestností, úzkych chodieb alebo do tmavých horšie osvetlených častí bytu. Ich nemalou výhodou je fakt, že nezaberú v priestore takmer žiadne miesto. Stačí voľná plocha na stene alebo na väčšom kuse nábytku. Zrkadlá v sebe spájajú praktickú a estetickú funkciu.

Zrkadlo do každého typu priestoru

Zrkadlo sa nemusíme báť použiť v žiadnom type interiéru. Hodí sa rovnako do domácností zariadených v rustikálnom štýle ako aj do moderných minimalistických priestorov. Je výborným doplnkom do malých bytov, ale to neznamená, že by nemohlo dokonale oživiť aj veľký priestor. Samozrejmosťou by malo byť zrkadlo napríklad v kúpeľni a pre väčšinu z nás je potrebné aj na chodbe. Pri vchodových dverách slúži ako posledná kontrola nášho vzhľadu pred tým, ako vyrazíme do sveta.

Pri prezliekaní je nevyhnutnosť

Zrkadlo by malo byť súčasťou každého šatníka alebo by sa malo nachádzaj v jeho najbezprostrednejšej blízkosti. Veľmi praktickým riešením je použitie zrkadlových tabúl ako  výplne pre dvere vstavaných skríň. Výhodou je aj už spomínané optické zväčšenie priestoru.

Estetický doplnok

Tento praktický predmet sa môže stať  aj centrom pozornosti celej miestnosti. Dnešný trh ponúka naozajstné  skvosty od rôznych svetoznámych dizajnérov. Netradičné kúsky dokážu dodať miestnosti iskru. Rôzne tvary, rôzne dekorácie a doplnky od výmyslu sveta dokážu premeniť jednoduché zrkadlo na niečo naozaj štýlové. Výber si môžete dokonale prispôsobiť vašim potrebám a vášmu estetickému cíteniu. Nezabúdajte, zrkadlo patrí do každého interiéru.

Pripravené v spolupráci s portálom www.euroburza.sk  a www.stvorlistok.sk

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!