Byť krásnym znamená byť v prvom rade zdravým. Poškodeným vlasom nepomôže ani ten najlepší účes, lámavým nechtom ani najlepšia manikúra a nezdravo vyzerajúcej pleti neposlúži ani ten najluxusnejší make-up. Úsilie o krásny a pestovaný vzhľad je celkom zbytočné ak človek nie je zdravý. Krása totiž nie je cieľom, ale ovocím, ktorým nás zdravé telo obdarí samo.

Správna starostlivosť o vnútro nášho organizmu sa okamžite prejaví i zvonku. Ak od tela chceme, aby bolo pekné, musíme sa najprv postarať o to, aby bolo zdravé. Najlepším pomocníkom je pritom príroda, ku ktorej si chodia po radu najprestížnejšie kozmetické firmy. Z prírody možno čerpať recepty nielen na prípravu kozmetiky, ale aj rôznych potravinových doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pri vašej ceste ku zdraviu a kráse. Zorientovať sa v tom, čo je pre vaše telo prospešné vám výborne pomôže www.krasa-zdravie.sk. Na svojich stránkach dáva do pozornosti všetko čo je potrebné pre zdravý a atraktívny zovňajšok. Portál je komplexnou prezentáciou vychytávok zo sveta krásy a zdravia, ktorý pokrýva najrôznejšie oblasti starostlivosti o telo. V ponuke nájdete okrem kvalitnej certifikovanej kozmetiky na prírodnej báze aj prípravky pre vnútornú rovnováhu, vitalitu a sviežosť. Pod jednou strechou sa vám zároveň ponúka aj všetko potrebné pre starostlivosť o vaše kĺby ,obehový systém či imunitu. Široký výber dopĺňajú produkty z obľúbenej Aloe Vera či antiseptický olej, ktorý výborne poslúži pri nádche, opare, ale aj akné či kožnej mykóze. Okrem toho na vás čaká rad prípravkov, ktorý vám pomôže prečistiť telo bez drastických diét a presvedčí vás, že detoxikácia organizmu nie je len spôsobom ako vyplniť rubriky v ženských časopisoch, ale účinný spôsob ako byť krajšia i zdravšia zároveň.

Program na (s)chudnutie

Správna detoxikácia je zároveň prvým krokom k riešeniu problémov s nadváhou. Kilám navyše venuje portál špeciálnu pozornosť, keďže trápia väčšinu z nás. Namiesto rýchlo -kvasených receptov a nákladných kúr, ktoré zoštíhlia skôr vašu peňaženku než vás, prináša jednoduchý a pritom účinný spôsob ako prinútiť ručičku na váhe, aby sa pohla vľavo. Program nesľubuje okamžité výsledky, ktoré sa síce dobre počúvajú, no už ťažšie plnia. V troch krokoch vám prináša vedecky overený spôsob, ktorý sa zakladá na medicínskych poznatkoch a pomohol definitívne schudnúť množstvu žien i mužov po celom svete. Jeho úspech spočíva v tom, že si nekladie nesplniteľné ciele, ako napríklad schudnúť 10 kíl za 2 týždne, ale rešpektuje váš organizmus a dokonale pozná spôsob akým funguje.

Krok číslo 1

Aby sa v kuchyni dobre varilo, vždy je dobré najprv si ju upratať. Niečo podobné platí aj pri chudnutí. Organizmus sa úspešne začne nadváhy zbavovať až potom, ako z tela odstránime toxické látky a stabilizujeme náš tráviaci trakt. Vyčistíme tak „pracovnú plochu“, ktorá je prvým predpokladom na to, aby sa nám dobre varilo, respektíve chudlo. Zatiaľ čo v kuchyni je čistiacim prostriedkom číslo 1 jar, pre náš organizmus je to unikátna Aloe Vera, ktorej 99,5% koncentrát vás dokonale zbaví všetkých toxínov. Okrem toho roztok telo posilní a dokonale tak pripraví telo na stres súvisiaci s chudnutím.

Krok číslo 2

Správnou detoxikáciou sa položil základ pre úspešné chudnutie, na ktorý nadväzuje hlavná -intenzívna fáza. Počas nej sa 1-2x denne užíva nutrične vyvážená náhrada stravy v podobe koktejlu a tabletiek. Slim Shake vám nielen pomôže, ale aj zachutí. Tablety Extra Slim zas celý proces uľahčia, keďže slúžia na doplnenie chýbajúcej energie. Balenie vám pritom vystačí na celý mesiac. Užívať doplnky možno až do momentu, kedy budete s váhou sama spokojná.

Krok číslo 3

Chudnúť uvedomelo znamená nielen sa zo zhodených kilogramov tešiť, ale si ich aj udržať. Hneď ako dosiahnete svoju vysnívanú váhu je potrebné urobiť všetko preto, aby sa už do budúcna nezmenila. Na to slúži tretia- udržiavacia fáza programu, počas ktorej užívate chutný Slim Shake jedenkrát denne.

Či potrebujete schudnúť, detoxikovať sa alebo urobiť pre seba jednoducho niečo dobré, Krasa-zdravie.sk vás posunie o krok vpred. A vykročiť možno hneď!