Byť single má svoje výhody, ale čas od času každý potrebuje cítiť lásku a záujem opačného pohlavia. Flirtovanie je tou najnevinnejšou formou, ako zbaliť muža. Ak nemá priateľku, či dokonca manželku a deti, ak dobre vyzerá a má vyberané spôsoby, choď to toho a zbaľ ho! Ako zbaliť muža? Pomocou ženských zbraní, ktorým ešte žiaden muž neodolal!

Ako zbaliť chlapa na Darwina?
Ďalší nudný deň v škole s hŕstkou nevyzretých spolužiakov a prísnych učiteľov bez štipky tolerancie voči víkendovej party? Žiadny objav, ktorý by spríjemnil náročný deň v škole? Omyl! Poriadne sa rozhliadni po celej fakulte! Možno ho stretneš v školskom bufete či na prednáške inej katedry! Intelektuála možno zbaliť len na vysokú úroveň vedomostí a radosti z diskusie. Najprv si zisti, čo študuje a o čo sa zaujíma. Miluje históriu či filozofiu? Prečítaj si jeho obľúbené knihy, pomocou ktorých aspoň trochu prenikneš do jeho sveta. Prekvap ho zaujímavým vysvetlením vzniku života podľa Darwina a novodobými pohľadmi na túto evolučnú teóriu. Prekvap ho zaujímavými výkladmi o jeho obľúbenej téme. Taktiež, nezabudni presadzovať aj svoje vlastné názory, ktorými dokážeš svoje nadšenie z témy a nezávislosť! Iste ho zaujmeš!

Ako zbaliť chlapa na výstave či v divadle?

Umelecky založený muž, ktorý navštevuje divadlo, výstavy či vernisáže, nemusí mať nad 50 rokov a jeho konto nemusí byť zaujímavejšie ako jeho výzor. Umelec telom aj dušou môže driemať aj, na prvý pohľad, v neatraktívnom mužovi. Ak však stretneš atraktívneho muža na otváraní novej galérie, pokojne s ním môžeš nadviazať rozhovor o nových fotografiách Karola Kállaya alebo o svojich názoroch na kubizmus. Váš rozhovor sa iste neskončí len pri názoroch o umení…

Ako zbaliť chlapa v supermarkete?

Netradičným miestom na flirtovanie môže byť aj supermarket. Nedeľňajšie nákupy si môžeš spríjemniť hravým zbalením zamestnanca či náhodným stretnutím s vaším novým objavom. Ak si brúsiš zúbky na sympatického predavača, zbaľ ho pomocou úspešnej ženskej taktiky. Využi to, že on je zamestnanec, ktorý má v podstate v náplni práce, pomôcť zákazníkovi. Zahraj sa na „zúfalú“ zákazníčku, ktorá nevie nájsť potrebný výrobok. Milo ho popros o pomoc, usmej sa naňho a zdvorilo poďakuj. Pri hľadaní výrobku po veľkom supermarkete, využi situáciu a vymysli si príbeh, že daný výrobok potrebuješ napríklad do šalátu na tvoju party. Len tak medzi rečou, mu prezraď, miesto a čas konania. Nezabudni to šikovne zamaskovať inou témou. Alebo, ak si príliš nesmelá, požiadaj kamarátku, aby sa pri hľadaní výrobku s tebou rozprávala o blížiacej sa party. Aj tu však platí jedno pravidlo – tvoj objekt záujmu by mal byť dlhodobejším objavom a mal by tam byť aj nejaký záujem z jeho strany.