Oslavy všetkých zamilovaných sa blížia, všade sa objavujú samé srdiečka, obchody sú zahalené do červených farieb a kam sa pozriete, tam vidíte námety na darčeky pre vašu milovanú polovičku na svätého Valentína. Ako ste na tom s týmto sviatkom vy? Prepadli ste tomuto americkému romantickému dňu alebo preferujete vyznávanie si lásky na dennej báze?

Nech je to ako chce, malá oslava nikdy neublíži. Urobte si zábavný text na konci tohto článku, ktorý pre vás pripravili na shopalike.sk a zistite podľa vašich odpovedí, či patríte k viac tradičným prívržencom osláv svätého Valentína, alebo by ste mali tento rok skúsiť niečo viac alternatívne, čo by vášho partnera mohlo poriadne prekvapiť a potešiť.

Mimochodom vedeli ste, že na shopalike.sk nájdete katalóg tisícok produktov zo stosedemdesiatich rôznych obchodov, ktoré vás nepochybne zaujmú?

Ste fanúšikom či odporcom Valentína?

Sviatok Valentína nepochádza z našich končín, a preto je často terčom kritiky. V Amerike je zaužívané, že v tento deň si ľudia prejavujú lásku, kupujú si zamilované darčeky, pre ženy kytice kvetov a páry spolu chodia na romantické rande. K úplne bežným oslavám patrí spoločná večera či návšteva kina. Tento zvyk sa dostal aj k nám a časť ľudí si ho obľúbila. Je to predsa skvelá príležitosť dať vášmu partnerovi najavo, že vám na ňom záleží a že ho milujete. Odporcovia tohto sviatku prezentujú, že láska by sa mala prejavovať bežne, bez komerčného sviatku Valentína.

Samozrejme, nezabúdajte túto náklonnosť ukazovať stále aj bez väčšieho dôvodu, no menšia oslava vašej lásky určite urobí partnerovi radosť. Čo tak tento deň osláviť na valentínskej partnerskej masáži alebo v saune? Možno by ste mohli tento rok vymyslieť niečo špeciálne, otestujte sa v nasledujúcom zábavnom kvíze.

Foto: pixabay.com