Do histórie fashion značiek sa Calvin Klein zapísala v roku 1968, kedy sa stala po celom svete doslova legendárnou! A keďže sa hovorí, že kto nemá v bielizníku aspoň jedny nohavičky alebo boxerky od tejto značky, nie je pravým mužom alebo ženou, mali by ste si jednozačne nejaké zaobstarať. Je to samozrejme trochu zveličenie, ale to nemení nič na tom, že značka Calvin Klein je skrátka úžasná a na Differenta.sk nájdete množstvo kvalitných luxusných kúskov, ktoré vám trochu priblížime.

Domáce oblečenie

Nie je nič lepšie, než sa doma cítiť pohodlne. Ale cítiť sa pohodlne a štýlovo, to vám rozhodne dokáže bez problémov splniť domáce oblečenie Calvin Klein, či už pre pánov, ale taktiež pre dámy. Tepláky, mikiny, tričká, kraťasy, šľapky, legíny, všetko v prvotriednej kvalite. Minimalistický design značky pôsobí za každej situácie luxusne a výdržou si môžete byť viac než istí. Materiály príjemné na telo, štýl a pohodlie v jednom.

Spodná bielizeň

Spodná bielizeň Calvin Klein je vyrobená z prvotriedneho materiálu. Je jemná, tenká, ale pevná, príjemná na dotyk a neskutočne pohodlná. Tak neskutočne, že tomu neuveríte, kým ju nevyskúšate. A potom nebudete chcieť mať pod oblečením už nikdy nič iné. Dominantným prvkom je populárna ikonická široká guma s logom značky, ktorú môžete nechať vykukovať z nohavíc alebo džínsov. Calvin Klein je štýl, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy, tak sa nechajte inšpirovať a staňte sa aj vy priaznivcom kvality, pohodlia a luxusu v podobe spodnej bielizne Calvin Klein.

Ponožky

V dnešnej dobe sa ponožky stali trendom, módnou chuťovkou, v ktorej sa vyžívajú mnohí z nás. Ponožky vykukujúce z tenisiek, ponožky farebné, vzorkované, netradičné, štýlové. Ponožky Calvin Klein sa veľmi jednoducho stanú súčasťou vašich každodenných outfitov. Tešiť sa treba z maličkostí, aby to na svete stálo za to! A jednou z týchto príjemných pekných maličkostí, môžu byť kvalitné a krásne ponožky. Na výber máte jednoduchý nadčasový design, ale aj ponožky zdobené trblietkami alebo jednoduchým ikonickým logom CK. Navyše mnohé z nich predávané v krásnych darčekových baleniach. Tak si urobte aj vy malú radosť a tešte sa ráno na to, ktoré ponožky si v tento deň vyberiete.

Nech už sa v rámci značky Calvin Klein rozhodnete pre čokoľvek, určite neurobíte chybu a budete nadmieru spokojní. To vám môžeme garantovať vlastnou skúsenosťou. Tak už nemáte na čo čakať a vyberajte, je z čoho!

Foto: differenta.sk