Je vaša nálada neustále na bode mrazu, máte problémy a neviete sa vyrovnať s väčšou záťažou? Aj to môže byť jasný príznak nedostatku serotonínu – takzvaného “hormónu šťastia.” Nemusíte sa ale ničoho obávať, pretože poznáme spôsoby, ako si môžete jeho hladinu veľmi jednoducho doplniť.

“Epidémia” nedostatku serotonínu sa veľmi rýchlo rozširuje, pretože ľudia prestávajú venovať pozornosť zdravému životnému štýlu a strave, ktorá sa podpisuje na dostatočnom zásobovaní tela životne dôležitými látkami.

Hryzka vám pomôže

Depresia, nadváha, nespokojnosť so sebou, zlé vzťahy, nezhody v manželstve. Všetko môžete vyriešiť veľmi jednoduchou vecou. Lepším stravovaním, s ktorým nebudete mať žiadne zbytočné starosti a komplikácie. Hryzka je unikátna raňajková zmes, v ktorej sa nachádza široký komplex tých najdôležitejších látok pre vaše telo.

Patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a psyllia. Všetko v dokonalej harmónii a s vyváženým pomerom sacharidov, bielkovín, zdravých tukov a vlákniny oceníte aj ako chutnú vegetariánsku stravu.

Jednoduchá príprava

Zvládnete ju s troma polievkovými lyžicami, ktoré zalejete 100 ml prevarenej vody, ktorá by nemala mať viac ako 43 stupňov. Všetko spolu premiešate, necháte 2 minúty odstáť a môžete raňajkovať. Váš nový granitový drez tak ostane čistý a vy plný energie a dobrej nálady. A ak si takúto zmes dochutíte zdravím ovocím, bude to ešte lepšie.

Ideálny spôsob, ako získať energiu a chuť do života

Prestaňte sa liečiť antidepresívami a skúste niečo jednoduchšie a zdravé. Psychoterapeuti si takto zarábajú nielen na chlieb, ale aj kaviár. Nehovoriac o tom, že tieto ťažké a silné lieky ničia tráviaci trakt, pečeň a žalúdok.

Dobrá nálada a spokojnosť v živote sa dajú získať aj iným spôsobom. Duchovné pohodlie, šťastie , energia a optimizmus musíte nájsť v tom, čo vaše telo potrebuje, nie v umelých náhradách, ktoré majú len krátkodobý efekt.

Všetko, čo potrebujete, je správne formulovaná strava a predovšetkým dobré raňajky, stimulujúce produkciu serotonínu, ktorý sa najlepšie uvoľňuje a produkuje hneď ráno! V kombinácii s pravidelnou fyzickou aktivitou to bude to správne riešenie, ako získať späť stratenú rovnováhu, energiu a chuť do života.

Foto: pixabay.com