Predstavujeme vám najvyhľadávanejšie a najelegantnejšie kúsky v šatníku, ktoré robia dámu dámou. Máte ich aj vy?

Už niekoľko storočí sa traduje, že kabelky patria medzi jednu z najkrajších ozdôb ženy. Športové, elegantné, malé či veľké. Jedným z dlhoročných trendov sú krásne talianske kožené kabelky. Sú výnimočné a iné ako ostatné, pretože dodávajú vášmu šatníku šmrnc estetiky, vkusu a elegancie. Nosiť ich môžete cez plece alebo do ruky. Kabelka je šitá v Taliansku a vzory na nej sú lákavé a praktické najmä pre to, lebo sa hodia pre dámy, ktoré majú rady akýkoľvek štýl. Trendom sú miniatúrne, cross-body alebo ladvinky. Sezónu reprezentujú aj uvoľnené „vrecové kabelky“. Ktorá sa najviac hodí vám?

K štýlovej kabelke patrí aj štýlová peňaženka

Vyzývavé, ale elegantné zároveň. Peňaženka dodáva žene čaro a spôsob, akým pôsobí na svoje okolie. Dajte si na nej záležať! Keď už zvolíte štýlovú taliansku kabelku, z kvalitných materiálov sa vyrábajú aj štýlové kožené peňaženky. Zväčša sa zatvárajú zvrchu, sú hladké a lakované a zmestíte do nich okrem peňazí aj kreditky, bločky či doklady. Ak sa rozhodujete nad farbou, módni návrhári sa zhodli na jednej farbe pre tento rok – ultra fialová. Žiari a púta na prvý pohľad a v kombinácii s lakom a vzorom talianskej kože je to absolútna vychytávka.

Príjemné s užitočným

Ruku hore, dámy, ktorá má v kabelkách zbytočnosti, ktoré by tam ani nemali byť. Niektoré nosíme kabelky ťažké ako kufre, no predsa len sa nájde maličkosť, ktorá nás môže potešiť, zachrániť a rozmaznávať každý deň pri akejkoľvek príležitosti. Zmestí sa do každej kabelky. Bio čokoládu kúpite v rôznych formách, či už ako tyčinku, rozpustnú čokoládu alebo dražé. Rozmaznávajte seba – čokoládou a kvalitnými kúskami do vášho šatníka. Oplatí sa to!

Foto: pixabay.com