Materská dovolenka patrí k najkrajším životným obdobiam ženy. Na druhej strane spomínaná životná etapa je nielen nádherná, ale aj veľmi ťažká. Mamičky venujú drvivú väčšinu času svojim deťom. Svoj život prispôsobujú potrebám a prianiam detičiek. Dni trávia doma v ich spoločnosti. Nevyhnutnosťou sú pravidelné prechádzky na čerstvom vzduchu.

Skvelé darčeky nájdete vždy v ponuke obľúbeného e-shopu www.TPD.sk!

Pre ženu na materskej dovolenke je na prvom mieste harmonický domov. Zároveň je potrebné, aby si z času na čas dopriala chvíle, ktoré budú patriť len jej. Radosť mamine či kamarátke, ktorá sa venuje svojim malým deťom môžete urobiť viacerými darčekmi. Lámete si hlavu nad tým ako zaobstarať originálny darček, ktorý je zároveň pre ženu – matku praktický? Čítajte ďalej…

Kuchynské doplnky pri správnom a citlivom výbere potešia. Neveríte?

Príprava kávy a čaju je každodenným rituálom, ktorý mamina vykonáva. Posedenie pri káve alebo čaji jej môžete spríjemniť milými a zároveň praktickými doplnkami. Garantujeme, že darčekmi tohto typu zožnete úspech. Príprava lahodnej kávy si vyžaduje správne ingrediencie. To však nie je dostačujúce. Štýlový a praktický pohár zaručí božsky dokonalú a originálnu chuť kávy a zároveň udrží mok v správnej teplote. Eva Solo Cafe je jednoducho skvelý pomocník, ktorý z prípravy kávy urobí príjemnú povinnosť. Výsledný efekt je priam ohromujúci a príprava tak jednoduchá. Primerané množstvo kávy nasypeme do nádoby obtiahnutej neoprénovým poťahom. Premiešame lyžičkou, ktorá je súčasťou sady. Pár minút necháme kávu odstáť, ešte predtým však nezabudnite priložiť zátku so špeciálnym filtrom.

K prístroju zabalenom v darčekovej škatuli priložte balíček pravej mletej kávy. V prípade, že chcete darovať naozaj hodnotný darček, siahnite po zrnkovej káve. Pozor! Doplňte užitočný mlynček na kávu. Mlynček zhotovený z prvotriednej ocele Hauser G-741 zomelie nielen kávu, ale aj orechy či mak. Mamičky ocenia skvelý nápad, unikátny dizajn produktov a samozrejme vysokú dávku praktickosti vášho darčeku. Preto neváhajte a potešte vášmu srdcu blízku osobu.

Kuchyňa je miestnosť kde mamina trávi najviac času. Uľahčite jej to! Ponúkame tip číslo 2, ktorým zabodujete!

Darovať žene žehličku či iný domáci spotrebič je hriechom. Darom tohto typu sa radšej vyvarujte, pokiaľ to nie je výslovným prianím mamičky. Ak to tak je (skôr výnimka, ako pravidlo) nezabudnite pridať pod vianočný stromček aj niečo pre radosť. Kuchynské doplnky nemusia byť vždy nežiaduce! Stačí trochu fantázie a správneho úsudku a môžete vyčariť naozaj originálny darček. Skúste to nasledovne. Citrusové ovocie je prospešným zdrojom mnohých vitamínov. Mamičky preto ocenia Eva Solo odšťavovač citrusov. Štýlový dizajn a dokonalé oddelenie šťavy a dužiny potešia maminy a aj deti.

Samotný odšťavovač nie je príliš originálnym darčekom, ale stačí pridať niekoľko drobností a zabodujete! Svietniky v odtieňoch žltej, oranžovej alebo červenej sú unikátnym dekoratívnym doplnkom kuchyne. ITTALA Kivi svietnik zažiari v každej kuchyni. K dispozícii je v čírom prevedení a ďalších farebných variantoch. K svietniku doplňte vonné sviečky disponujúce arómou citrusových plodov. Vianoce sú sviatkami pokoja, radosti a porozumenia. Podporte harmóniu vášho domova vôňou citrusových plodov vychádzajúcou z aróma lampy. Blomus Cino – Aroma Lampa z nerezovej ocele rozvonia celý byt vôňou typickou pre vianočné sviatky. Pozornosť venujte výberu kvalitných vonných olejov.

Každá mama chce mať krásne ruky. Pri malých nezbedníkoch je to však ťažké. Pomôžte jej.

Šesťdielna manikúra v praktickom koženom obale Zwilling J.A.Henckel Twinox vyčarí krásny vzhľad nechtov. Do vianočného balíčka pridajte kvalitné kozmetické prípravky na ruky v podobe krému či laku na nechty.