Ženy milujú eleganciu nielen v oblečení, ale aj vo svojej domácnosti. Súčasťou štýlovo zariadeného bytu by mala byť elegantná kúpeľňa. Materiály ako keramika, sklo a akrylát už dávno nie sú jedinými materiálmi, ktoré dominujú tejto časti našej domácnosti. Drevo, ktoré tvorí väčšinu nábytku nášho bytu dnes nájdeme aj v kúpeľni. Vďaka novým technologickým procesom a inovatívnym spôsobom spracovania a úpravy dreva je možné použiť drevený nábytok aj v tak vlhkej miestnosti ako je kúpeľňa. Prvým dreveným prvkom kúpeľní sa stali drevené podlahy a obklady, neskôr k nim pribudol drobné doplnky z dreva a dnes už v ponuke nájdeme aj kúpeľňový nábytok vyrobený z dreva.

Neforemné, veľké vane dnes nahrádzajú masážne boxy, ktoré zaberú len zlomok miesta oproti klasickej vani. Masážny box predstavuje alternatívu sprchového kúta. Rovnako ako v sprchovom kúte, aj v masážnom boxe si môžete dopriať klasickú sprchu, ktorá je však vylepšená o systém s masážnymi tryskami, vďaka ktorým si môžete dopriať príjemnú masáž v pohodlí svojho domova. Masážne boxy majú v sebe zabudovaný aj vyvíjač pary, vďaka ktorému si môžete vo svojej kúpeľni dopriať parný kúpeľ.

Sprchový kút, či masážny box môžete umiestniť aj vo svojom dome, napríklad aj v kúpeľni na poschodí v malom priestore, ktorý by ste inak nemali načo použiť. Stačí menšia miestnosť s oknom, umývadlo, pár drobných poličiek, príjemná drevená podhlaha, a pekná kúpeľňa je na svete.

Plastové okná dnes ponúkajú firmy takmer v každom meste, preto ak uvažujete o výmene starých okien za nové, a ak bývate v okolí Bratislavy pozrite si ponuku plastové okná Bratislava. Pri výbere plastových okien by nemala byť prvoradým kritériom cena, ale kvalita. Pretože aj tu platí staré dobré príslovie „nie všetko je zlato, čo sa blyští“.