V súčasnosti je čoraz väčší záujem o alternatívnu medicínu. Všetko, čo je na prírodnej báze, by nás malo zaručene pohladiť nielen na tele, ale aj duši. Prírodná medicína nezaťažuje ľudský organizmus natoľko, ako miešané lieky na báze rôznych chemických prísad. V žiadnom prípade však netreba veriť len reklamám a pútavému obalu. Všetko si treba poriadne naštudovať, a to aj liečivú silu húb!

 

Zapojte sa aj vy do veľkého detoxikačného maratónu! Očisťte svoj organizmus od škodlivých toxínov vďaka skutočnej sile prírody. Vašou voľbou nech sa stanú liečivé extrakty z húb. Prečo? Majú vysoko priaznivý vplyv na telo už od útleho detského veku. Viaceré zmesi extraktov z húb môžu užívať deti od 4 rokov. Samozrejme, vzhľadom na individuálny zdravotný stav.

Spektrum účinných látok liečivých húb vo všeobecnosti obsahuje množstvo bielkovín, polysacharidov, nenasýtených mastných kyselín a vitamínov od A až po E. Domovinou tých najvzácnejších húb sú predovšetkým oblasti Číny, Japonska a Ruska. Sú vyhľadávanými zložkami doplnkovej terapie v tradičnom ľudovom liečiteľstve. Na základe viacerých odborných výskumov sa účinky potvrdili aj pri liečbe tých najzávažnejších ochorení. Áno, v tom najlepšom prípade dokážu poraziť aj rakovinu! Aj tu však platí rada nad zlato: Jeden vitamínový komplex nestačí, treba žiť plnohodnotne a vitálne po všetky dni.

Kde je príroda, tam je skutočná nádej pre naše zdravie

Z výberu tých najvýživnejších liečivých húb upriamujeme pozornosť na zaujímavý kvapľový hríb, iným názvom Korálovec. Pochádza z oblastí Ďalekého východu. Poskytuje výživu pre naše zdravie aj vďaka účinným polysacharidom. Tie podporujú obranné mechanizmy v tele. Náš imunitný systém tak jednoduchšie rozpozná a zlikviduje napadnuté bunky.

Silnými antioxidačnými a protirakovinovými účinkami zastavuje, respektíve potláča rozvoj zhubných nádorov a metastáz. Je zložkou významných liečivých extraktov pri ochoreniach žalúdka, pečene a hltana. Posilňuje mechanizmus tráviaceho traktu a dáva nám nádej na lepšie dni!

Foto: pixabay.com