Je to krásna predstava spoznať niekoho s kým sa budete milovať do konca všetkých koncov, budete pri sebe stáť v dobrom aj v zlom a budete sa starať jeden o druhého v zdraví i v chorobe. Znie to krásne ale väčšina z nás žien vie, že vytvoriť fungujúci vzťah, v ktorom funguje všetko ako prvé spoločné roky života a udržať ho je náročné a chce to neustálu prácu a snahu. No čo s tými, ktoré nemajú čo budovať a ešte nenašli toho pravého z množstva dôvodov? Prvý krok k novému zdravému vzťahu sa vôbec netýka vyvíjania aktivity na niekoho iného! Tajomstvo sa skrýva v niečom úplne inom.

girl-1748314_1280

Naučiť sa milovať samé seba. To je kľúč k tomu, nájsť niekoho kto nás bude milovať. Ak nášmu partnerovi budeme ukazovať, že si ani my samé seba nevážime, také isté správanie bude opakovať aj on. Nie, nemyslím prehnané sebavedomie. To nikomu neimponuje, ba priam to väčšinu odpudzuje. Myslím tu prirodzenú istotu a vieru v samú seba či už v práci, pri sexe či v inej životnej sfére.

Taktiež je to veľmi prospešné aj pre vaše mentálne zdravie a psychiku. Vedieť sa postaviť sama za seba je omnoho dôležitejšie ako vedieť ,že niekto iný stojí za vami. Predsa žijeme samé so sebou celý život a každý chce predsa žiť s niekým koho má rád. Majte sa rady!

Starajte sa o seba! Nemusíte míňať milióny, mať gélové nechty a umelé vlasy. Doprajte si masáž, kúpte si niečo, v čom sa sama sebe páčite. Trávte čas aktívne, športujte, choďte do sauny či bazéna. Toto všetko dodáva vašej duši, či telu istotu. Po malých krôčikoch si budujete vzťah so sebou samou a taktiež to môže mať veľmi pozitívne výsledky aj vo vzťahoch s vašimi blízkymi. Každý predsa rád vidí svoju milovanú osobu vyrovnanú a spokojnú. A to je presne to, čo priťahuje druhé pohlavie. Spokojné, vyrovnané a sexi zdravo sebavedomé ženy!

Foto: pixabay.com