Slovensko je známe svojou bohatou nádielkou ubytovacích a wellness služieb. Pobyty u nás môžeme porovnávať aj s najlepšie sa rozvíjajúcimi krajinami v Európe, o čom nás môže presvedčiť Hotel Máj, ktorý si postupne predstavíme.

Ak sa práve rozhodujete, kde by ste mohli stráviť pobyt na akýkoľvek spôsob, skúste si prečítať nasledujúce vety a isto sa rozhodnete pre návštevu Hotela Máj v Piešťanoch. Azda najobľúbenejšími pobytmi v súčasnosti sa stali víkendové pobyty, ktoré ponúka aj tento hotel na vysoko profesionálnej úrovni, pričom veľkú zásluhu a rolu tu má hlavne priateľský personál a kvalitné liečebné procedúry.

Na výber máte niekoľko víkendových pobytov, pričom každý jeden uspokojí vaše potreby a primárne ponúka profi služby.

  • Rekreačný víkend v základnej cene za 68€ je určený pre klientov, ktorí chcú spoznať krásy Piešťan a kultúrne i spoločensky stráviť svoj voľný čas.
  • Vital víkend so svojou cenou 92 € rozhodne patrí medzi tie kvalitnejšie pobyty v tomto hoteli. Vychutnávať si pohodu, relax a, samozrejme, 3 procedúry (masáž, zábal a jacuzzi vírivka) sú samozrejmosťou.
  • Beauty víkend je vhodný pre všetky ženy, ktoré sa o seba rady starajú a pochopili, že je dôležitá aj vonkajšia krása. Spojte príjemné s užitočným a nechajte sa o seba postarať. Upokojujúca masáž s aromatickými olejmi, zábal a jacuzzi vírivka vám iste vytvoria úsmev na tvári a spokojnosť spolu s pokojom v duši. Cena tohto pobytu je nastavená na príjemných vlnách, a to konkrétne na čiastke 92 € ako u vyššie zmieňovaného Vital víkendu.

Pripravené sú tu pre vás taktiež seniorské pobyty, týždenné pobyty, vianočné, ale aj silvestrovské pobyty. Ponuka je tu naozaj veľmi široká, vďaka čomu sa stal Hotel Máj jednou z ubytovacích a wellness špičiek hotelov v Piešťanoch. Okolie hotela je príjemné a v samotnom hoteli vládne čarovná atmosféra. Ceny pobytov, ale i ďalšie služby a výhody tohto hotela, si nemôžete nechať ujsť.

Ponúkané služby hotela Máj sú poskytované pod dohľadom a ostrým okom skúseného manažéra. Jeho meno je PhDr. Branislav Širilla. Má len 33 rokov, v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva má však prax taktiež 33 rokov. Vysvetlenie je jednoduché: Jeho rodina je oddaná hotelierstvu celý život, i on sám býval do 4 rokov v zámku v Topoľčiankach a neskôr v bývalej zotavovni Františka Zupku v Piešťanoch. Vyrastal s rekreantami, a ako on sám tvrdí, “Kvalitný wellness je vlastne rekreácia obohatená o doplnkové služby, ako napr. rôzne procedúry či wellness svet. Je naivné myslieť si, že rozhoduje materiálna stránka. Kvalitný a vydarený wellness je o pocitoch”.

Ako sa hovorí: „Čo sa za mlada naučíš, v starobe akoby si našiel.“ Týmto krásnym výrokom ukončujeme článok a pevne veríme, milé ženy, že ste pochopili našu myšlienku v závere.