Leto sa s nami tento rok poriadne zabáva. Jeden deň máme teplo, druhý deň zimu a každý deň stojíme pred skriňou rozmýšľajúc, čo si obliecť. Počasie je totiž toto leto úplne nevyspytateľné. To však nie je dôvod, aby sme sa o seba prestali starať. Napriek výkyvom teplôt je depilácia v týchto mesiacoch stále v kurze a vzrastá dopyt po tých správnych produktoch.

Medzi najúčinnejšie a najobľúbenejšie pritom patrí depilácia voskom.  Tá sa stala populárnou vďaka svojej jednoduchosti a efektívnosti. Kým pri holení žiletkou ostanú nohy naozaj jemné len 24 hodín, po dobre urobenej depilácii chĺpky nerastú aj niekoľko týždňov. Plusom tiež je, že čím častejšie odstraňujete chĺpky voskom, tým jemnejšie a slabšie sú nové chĺpky.

Na slovenskom trhu sa stávajú obľúbené voskové pásiky a depilačné krémy. Na výber je ich už teraz mnoho, preto je prirodzené, že sa orientujeme na produkt, ktorý ponúka niečo viac. A takým je napríklad novinka z dielne značky Depilan. Tá sa rozhodla upútať viac pozornosti a svoje produkty obohatila o novú radu s malým vylepšením  – príjemnou ovocnou vôňou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Primerane k nej sa vytvoril aj celkový dizajn týchto nových produktov, ktorý pôsobí sviežo, trendy a svojou farebnosťou púta pozornosť už na regáli. Produkty Depilan tak ponúkajú rokmi overenú kvalitu a niečo navyše.

Nový depilačný krém a pásiky s názvom FRUITY MIX obsahujú ureu, lipidy a provitamín B5, ktoré pokožku upokojujú a zanechávajú ju príjemne hebkú a jemnú. Ich aplikácia je jednoduchá a efektívna a pri depilačných pásikoch sú v balení aj hydratačné obrúsky bez parabénov, ktoré upokoja pokožku po depilácii a odstránia zvyšky vosku. Depilan Fruity Mix depilačný krém sa predáva v balení 125 ml a v jeho exotickej vôni sa ukrýva mix manga, papáje a kiwi. Depilan Fruity Mix depilačné pásiky so studeným voskom na telo – alebo bikiny a podpazušie – ponúka zase vôňu bobúľ v mixe z maliny, jahody a černice. Zaobstarajte si ich a vyskúšajte ešte dnes a počasie vás už neprekvapí.