Poznáte tú situáciu, keď čakáte doma návštevu a chcete byť skvelým hostiteľom, ku ktorým sa ľudia radi vrátia? Mať modernú kuchynu s vybavením a ukázať, že vieme držať krok s dobou je dôležité – rovnako pozitívne však návšteva ohodnotí aj vaše kuchárske schopnosti a zručnosti. Dnešná doba nákupov na internete ponúka rýchlu a pohodlnú možnosť výberu kuchynského vybavenia rôznych druhov.

Moderné kuchynské spotrebiče už majú desiatky funkcií, z ktorých každá má svoje využitie pri príprave tradičných a originálnych jedál. Na to, aby ste sa mohli pýšiť schopnosťou naplno využívať vašu modernú kuchynu, si pre zákazníkov Electrolux pripravil skvelú novinku, ktorú v domácnosti určite každý ocení…

Kurz varenia s profesionálom

Multifunkčná rúra vám ponúka možnosť prípravy širokej škály pokrmov ako je napríklad hoväzdí steak, šťavnatá ryba alebo buchty s tvarohom. S modernými multifunkčnými rúrami značkovej kvality pripravíte jedlá ako v reštaurácií – zdravé a chutné jedlá pripravené vďaka kombinácií pary a teplovzdušného pečenia sa stanú vašou obľúbenou pochúťkou.

K vášmu nákupu multifunkčnej parnej rúry Electrolux získate zdarma poukaz v hodnote 60 eur na kurz varenia, ktorým vás prevedú odborníci na gastronomiu. Táto skvelá akcia sa vzťahuje na partnerov značkového výrobcu, medzi ktorými je aj známy internetový obchod AndreaShop. Pri nákupe na neváhajte využiť Andreashop zľavový kupón pre ešte výhodnejšiu cenu.

Neviete sa rozhodnúť Rúru si môžete vyskúšať

Zaujala vás takáto akcia, ale stále váhate, či by ste ju mali využiť? Môžete sa vydať alternatívnou cestou – navštívte uvedený kurz varenia, kde sa dozviete rady a tipy o varení v multifunkčnej rúre od Electrolux. Ak si do troch mesiacov od absolvovania kurzu zakúpite rúru, na ktorú sa akcia vzťahuje, predajca vám peniaze za kurz vráti. Je to určite dobrá investícia aj do budúcna, ktorá vám pomôže lepšie sa orientovať pri výbere kuchynského zariadenia.

Profesionálny kuchár, ktorý vás bude kurzom sprevádzať, je navyše pripravený odpovedať na zvedavé otázky, vďaka čomu máte možnosť posunúť sa vo vašich kuchárskych zručnostiach na vyšší level. Priateľov na návšteve u vás tak môžete prekvapiť nečakaným gastronomickým zážitkom.

Foto: pixabay.com