Čas kúzelný, čas vianočný. Ten sa blíži a mnohí nevieme, čo dať žene, priateľke, kamarátke, sestre či maminke ako darček. Lenže na svete existuje okrem Vianoc ďalšia kúzelná vec. Vec, ktorá urobí každú ženu šťastnou. Vec, ktorú každá žena potrebuje každý deň. V ktorej schováva všetky svoje tajomstvá, nosí v nej tak trochu celý svoj svet. KABELKA. Veľká, malá, s priehradkami, jednoduchá, ozdobená, elegantná, športová, skrátka existujú v nespočetnom množstve podôb a my sa pozrieme na to, aké kúsky ponúkajú značky na Differenta.sk, pretože každá značka má predsa len svoje špecifiká, čím sa odlišuje od ostatných.

Desigual

Značku Desigual všetci dobre poznáme, preslávila sa najmä svojom originalitou, pestrofarebnosťou a hravosťou. A hravosť sa v rámci kabeliek prejavuje veľmi praktickým spôsobom. Dámske kabelky Desigual sú totiž všelijako multifunkčné. Ide o rôzne 2v1 alebo 3v1, kedy sú kabelky napríklad obojstranné, z každej strany je to teda iná kabelka, dá sa im pripínať iný popruh, odopínať vrecúška alebo vnútorné tašky vyberať, z ktorých potom vznikajú malé listové kabelky alebo crossbody. Skátka máte z jednej kabelky razom viac a čo viac si žena môže priať?

DROP 1

Calvin Klein

Pri značke Calvin Klein sa môžete spoliehať na prvotriednu kvalitu. Každý produkt je stelesnením štýlu a luxusu. Tak ako všetko, aj dámske kabelky Calvin Klein sú krásne a minimalistické. Takže milovníčky minimalizmu sa môžu maximálne radovať. Ich farebnosť sa vždy drží aktuálnych trendov a tak neváhajte vyberať z rôznych veľkostí a tvarov, z kabeliek elegantných i športovejších, avšak vždy takých, ktoré krásne doladia váš image k dokonalosti.

Tommy Hilfiger

Tmavo modrá, biela, červená. Typická nadčasová trikolóra luxusnej americkej lifestylovej značky Tommy Hilfiger, ktorá je taktiež preslávená svojou nemennou kvalitou, výdžou a minimalizmom. Pri každom kúsku si môžete byť istí, že máte pri sebe kus tradície. Dámske kabelky Tommy Hilfiger, podobne ako celá značka, sa vyznačujú športovou eleganciou a nadčasovou klasikou. Môžete si byť teda istí, že keď si raz kabelku Tommy Hilfiger zaobstaráte, nebude to určite na jednu sezónu, ani dve, ani na tri. Možno spolu budete, až kým vás smrť nerozdelí.

Anekke

Roztomilosť, hravosť či nevinnosť, to všetko priam láka k tomu, aby sme aj my doma mali jeden z týchto nádherných kúskov, ktorými sú dámske kabelky Anekke . Rodinná firma Anekke už od roku 1974 vyrába kúsky plné nehy, lásky a vintage štýlu. Vintage milovníčky si teda rozhodne prídu na svoje. Ale nie len tie, v každom ženskom srdci predsa stále kdesi žije malé dievčatko, ktoré poskočí radosťou, keď uzrie čosi roztomilé, čosi ako bábiku, ktorá prechádza designom všetkých kolekcií Anekke. Každá kolekcia má svoje dve podkolekcie a tie sú postavené vždy na určitom milom príbehu, plnom hravosti, lásky, odvahy a detskej fantázie a zvedavosti. Tvarov a veľkostí kabeliek má Anekke doslova od výmyslu sveta, takže stačí vyberať, alebo si zostaviť celú sériu.

O bag

Plastová láska. Dámske kabelky O bag, tak milované, ale i nenávidené, každopádne o nich každý už počul. Vyrábané sú z ľahkého, vodeodolného a ľahko umývateľného plastového materiálu EVA. O bag, to je nekonečné množstvo kombinácií, kedy sa zostavovaním stávate sama svojou vlastnou dizajnérkou. Nespočetné odtiene vás dostanú do raja farieb, ale nezaostáva ani výber neuveriteľného množstva tvarov ako napríklad O Moon, Urban, O Chic, O square a ďalších, ale samozrejme nesmieme zabúdať na klasické telo Starndard či Mini. To všetko môžete neustále obmienňať rôznymi koženými alebo lanovými rúčkami, krátkymi, dlhými, popruhmi a taktiež vnútornými taškami a iným príslušenstvom. Kreativite značka O bag medze nekladie, tak sa odviažte a začnite sa hrať aj vy.

Snáď ste sa teraz presvedčili, že ženy kabelky chcú, potrebujú, milujú, musia mať, obľubujú, kupujú, tešia sa z nich a nie je nič lepšie, ako všetky tieto potreby ukojiť jedinou kúzelnou vecou. Pretože ženy v tomto prípade naozaj vedia, čo chcú.

Foto: differenta.sk