V lete sa nám veľmi nechce obliekať do kožených outfitov. Je nám v nich horúco a často aj tesno. To všetko môžu byť len fámy, ak sa pohráte s vhodnými farbami, strihom a detailmi. Kožené kraťasy sú skôr výsadou rebelantiek… Ani tomu tak nemusí byť! Každý outfit sa dá zjemniť a prispôsobiť každej ženskej povahe. Bude to náročné?!

Určite nie. Kožené kraťasy je možné skombinovať s akýmkoľvek trendy kúskom. Sú vhodné na takmer každú príležitosť. Či už slávnostnú, na bežný pracovný deň, výlet alebo prvé rande. Tvoria obľúbenú súčasť aj letných festivalových outfitov.

Ak v nich chcete skutočne zažiariť, príliš sa nesnažte! Zakaždým sa totiž stávajú stredobodom pozornosti!

Sú lesklé, hladké a výrazne obopínajú ženský zadok, stehná a boky. Aj preto sú také populárne a nadčasové! Typickým modelom sú čierne, s opaskom alebo vyvýšeným pásom a v jemne rozšírenom strihu. Takéto kožené kraťasy sú maximálne pohodlné a univerzálne. Stačí ich doplniť napríklad peknou károvanou košeľou v červenom odtieni, čiernymi silonkami s pár rebelantskými dierami a pohodlnými teniskami. Všetko nevyhnutné si uložíte do batohu alebo športovej kabelky cez plece. Hurá na festival alebo príjemné večerné posedenie s rovnako bláznivými priateľkami!

Do práce alebo na slávnostnejšie udalosti? Jednoducho a decentne aj v kožených kraťasoch!

Skutočne sa to dá… Vyskladáte si perfektný slušivý outfit, kde gro budú tvoriť práve kožené kraťasy. Sme si vedomé, že vulgárnosť a silná extravagantnosť sa do práce, na pohovor či na prvé rande nenosí! To je práve výhodou alebo zároveň aj nevýhodou kožených kraťasov.

Ak odhalíme nohy, vrchnú časť majme slušne zahalenú. Ku krátkym koženým kraťasom si vyberme jednoduché jednofarebné tielko alebo tričko s krátkym rukávom. Vhodné sú aj jednoduché blúzky, ktoré by však nemali presvitať. Na chladnejšie letné dni si vyberte k outfitu jemný a mäkký sveter, mini kabelku a atraktívny klobúčik. Dokonalé!

Foto: pixabay.com