Potrebujú vaše nechty po náročnom zimnom období okamžitú regeneráciu a výživu? Termíny u manikérky pre nedostatok času opäť presúvate? Neskrývajte svoje nechty pod rukávom, naučte sa zopár trikov pre dokonalú manikúru aj z pohodlia domova.

Ženy si jednoducho musia dať záležať na krásnych a upravených nechtoch. Patrí to k ich celkovému pôvabu a elegancii. Potrebujete však zmenu vo farbách či spôsobe, akým si svoj obľúbený lak na nechty nanášate? Pripravte svoje nechty na krásnu a slnečnú jar! Stavte na nádherné odtiene pastelových farieb, ktoré sú opäť v kurze.

V trojfázovom systéme nanášania termo UV gélov docielite za pár sekúnd čo najlepší výsledok. V prvom kroku sa odporúča naniesť účinný podkladový UV gél pre lepšiu priľnavosť aj tých najviac oslabených nechtov. Potom prichádza na rad samotná modelácia nechtu a C oblúka. Výhodou pre led gély je kratšia doba tvrdnutia. Do 30 sekúnd môžete tak mať led gély efektne nanesené aj bez lepenia tipov. K tvrdnutiu je potrebná UV lampa. V poslednej fáze sa používajú finish UV gély s výrazným leskom nielen pre nechty, ale aj celkové zdobenie.

Gélová manikúra – dnes u teba doma?

Vytvorte si nádherný umelecký priestor pri modeláži nechtov bez pomoci a akýchkoľvek profesionálnych úprav. Každá z nás dokáže v sebe prebudiť jedinečné kreatívne nápady aj v krásnych pastelových odtieňoch. Nielen na párty, ale aj do práce sa hodia pastelové gély od jemných ružových až po zelené či fialové odtiene. Chcete svoje nechty ešte viac vyživovať a spevňovať? Dostupné sú výživné laky a rovnako aj kondicionéry. Nie pre vlasy, ale pre posilnenie a zdravý vzhľad vašich nechtov.

Pri modeláži nechtov si chceme dopriať krásne a dlhotrvajúce farby až po dobu 2-3 týždňov. Ideálnou voľbou sú na to farebné gél laky s rýchlou a dlhou účinnosťou. Vaše nechty zaručene nebudú strácať na lesku. Výživné gél laky možno ľahko odstrániť. Potom stačí naniesť vybranú farbu prispôsobenú napríklad aktuálnej nálade či módnym trendom. Ak s modelážou nechtov len práve začínate, v porovnaní s bežnými lakmi sa gélové nechávajú vytvrdiť v UV lampe. Začnite okamžite ako skutočná profesionálka! Nesmie vám teda chýbať kvalitná sada na nechtovú modeláž s brúskou, odsávačkou prachu a sterilizátorom pre dokonale čisté nástroje. Preneste tak krásne jarné odtiene na svoje upravené a vyživené nechty ešte dnes!