Svet vôní, to sú okúzľujúce parfumy a toaletné vody, ktoré si okamžite získajú dámsku priazeň. Aj v čase náročných príprav na Vianoce. Magický vianočný čas taktiež sprevádzajú typické vône. Výrazná aróma exotických mandarínok, pomarančov či tradičnej kapustnice. My vás však pozývame objavovať parfémové novinky, ktoré oceňujú aj tí najväčší znalci.

Medzi tisíckami značkových parfémov určite ulahodíte aj svojmu vkusu. Dostupné kvetinové vône, príliv exotiky či sladkej vanilky zaručene zapasujete do svojich bežných, každodenných, ale aj slávnostných dní.

Ľahký nádych očarujúceho pižma v sebe nesú parfémy Versace Bright Crystal. Ich ovocno-kvetinová vôňa sa stala príznačnou pre tieto najobľúbenejšie parfémy značky Versace. Vďaka vôni ľahkých letných kvetín ich môžete nosiť počas celého roka. Ulahodia každej žene. Športovkyni, romantickej kráske, hodia sa aj na nosenie do práce či ku kostýmu.

Ideálny parfém pre chladné zimné mesiace je elixírom ovocných hruškovitých a pomarančových vôní. Ružové korenie a kávové srdce zintenzívňujú parfum dokonalej ženskej zmyselnosti a nespútaného prístupu. Výrazná orientálna vôňa parfému Yves Saint Laurent Black Opium priťahuje pozornosť energických a sebaistých žien. Kompozícia tejto vône je ideálna na večerné aj slávnostné príležitosti.

Vône, ktoré dokonale doplnia osobnosť

Viete presne, čo od života chcete? Neobmedzujete sa pravidlami ani požiadavkami svojho blízkeho okolia? Potom sa rozhodnite pre parfum výraznejších aróm a komponovaných vôní. Potrebujete podmanivú vôňu ako tajnú a vášnivú zbraň k zvádzaniu? Určite by ste svojmu partnerovi rady namiešali opojný koktail.

Zahaľte sa preto do akordov šťavnatej mandarínky. Primiešajte k tomu delikátnu vôňu fialiek a orgovánu. Zmyselná a hrejivá vôňa Gucci Guilty Intense má všetky predpoklady pre podčiarknutie vášho citu pre eleganciu a sebaistý temperament.

Parfum by nemal byť len súhrou dokonalých vôní. Vypovedá totiž o svojej jedinečnosti aj vďaka exkluzívnemu flakónu. Ostré krištáľové línie znázorňujúce úsmev zdobia flakón parfumovej vody Lancôme La Vie est Belle. Jej jedinečnosť rozhodne neprekonajú lacné parfémy. Je to sofistikovaná vôňa s inšpiráciou pre ženy, ktoré odmietajú akýkoľvek diktát spoločnosti. Vonná esencia je dokonalou súhrou praliniek, pačuli a gurmánskej vanilky.

Príbeh vône Chloé Nomade vyjadrujú romantické modely v plisových flakónoch s mašľami. Slobodomyseľná elegantná žena sa rada zahalí do sladkej opojnej mirabelky a zvodnej frézie. Parfémy plné zmyselnosti a sofistikovanej ženskosti sa dostávajú do kompozičnej hĺbky. Do hĺbky, kde nezávislé ženy podľahnú objavovaniu sveta vo všetkých jeho podobách a vôňach.

Foto: Shutterstock, notino.sk