Farba na rok 2019 bola stanovená a víťazkou sa stala koralová farba. Predstavuje hravosť, sviežosť a zmyselnosť. Jej zastúpenie v móde je veľmi široké a či už stavíte na rúž, lak na nechty, šaty či šperky v tejto farbe, dodáte svojmu vzhľadu veľmi svieži štýl.

Koralová farba je kombinovateľná so širokou škálou iných pestrých farieb. Netreba sa obávať ani odvážnejšej farebnej kombinácie koralovej s ružovou, bordovou či červenou. Ak však predsa len nerady pútate na seba veľkú pozornosť, koralová v kombinácii s neutrálnymi farbami jemne podčiarkne Vašu krásu. Práve sivá, biela či béžová spolu s koralovou vyčarujú elegantný, nenútený a svieži štýl, ktorý pristane dáme každej vekovej kategórie. Farba roka 2019 nedominuje len v odevnom priemysle, takisto je skvelou voľbou rúž či lak na nechty. Ak by ste zatúžili po celkovej a trvalejšej zmene vzhľadu a premýšľate nad tým, ako ho oživiť inak ako len novým oblečením, tak určite netreba zabúdať na vlasový strih, ktorý je hitom už poriadne dlhú dobu. Áno, jedná sa o BOB strih, ktorý je stále veľmi populárny, no jeho výhoda spočíva najmä v tom, že je veľmi praktický, nenáročný na úpravu a vyzerá skvelo.

Nejedna majiteľka dlhých vlasov však nad takouto voľbou váha a nie je ľahké vzdať sa dlho pestovanej hrivy. Kadernícky priemysel myslí naozaj na všetko a či už ste sa rozhodli pre krátky zostrih alebo máte prirodzene redšie vlasy a zatúžili ste po ich predĺžení a zahustení, tak najideálnejším riešením sú clip in vlasy. Tento systém predĺženia a zahustenia vlasov je veľmi obľúbený a nie je sa čomu diviť. Clip in vlasy sú cenovo dostupné, ich aplikácia je rýchla a jednoduchá, pôsobia veľmi prirodzene a najmä nedochádza k ničeniu vlastných vlasov. Ide o systém, ktorý ponúka plnohodnotné riešenie v oblasti predlžovania vlasov a ktoré oceníte nielen pri spoločenských udalostiach, ale i každodennom živote.

Foto: pixabay.com