Malý, dlhý či pršiačik…nech už je váš noštek akýkoľvek, nezabudnite naň nasadiť slnečné okuliare. Okrem toho, že chránia vaše oči a dokážu pod nimi zakryť aj tie najväčšie kruhy, patria „brílky“ k nevyhnutnej výbave každého, komu aspoň trochu záleží na správnom imagi.

Hoci tvorcovia istej reklamy tvrdia, že „ je nanič“, my ostatní vieme, aká je pravda. Image človeku otvorí dvere, alebo mu nimi, naopak, buchne priamo pred nosom. Budovať ho a udržiavať sa nesnažia už len celebrity, ale všetci, ktorí chcú byť aspoň trochu in. K zlepšeniu imagu pritom možno veľmi jednoducho prispieť práve vďaka okuliarom.

Časy, kedy sa nosili výhradne v lete sú preč, a vy si tak môžete okuliarky nasadiť v ktoromkoľvek ročnom období. Ani ten najlepší outfit totiž nie je kompletný, ak ho nekorunujete okuliarmi z dielne odborníkov. Medzi tých najlepších už tradične patria Gucci, Prada či Versace. Spoza skiel, ktoré nesú ich meno je doslova radosť na svet pozerať. Kvalitné materiály kombinované s talianskym citom pre módu sú zárukou, že váš pohľad bude očarujúci aj spoza okuliarov.

Netrápte svoje oči lacnými napodobeninami bez UV filtra. Neriskujte najcennejší z piatich zmyslov a nešetrite na ňom. Luxusné slnečné okuliare nie sú totiž len trendy vychytávkou, ale aj nenahraditeľnou zbraňou v boji proti nebezpečnému žiareniu. Investícia do nich sa tak jednoznačne oplatí. Obzvlášť ak viete, kam sa za správnym nákupom vybrať.

Na www.eluxia.sk nájdete vyše 10 000 možností ako pri výbere netrafiť vedľa. Vydajte sa do sveta exkluzívnych okuliarov, za ktorými stoja najlepší designeri sveta. Okrem širokého výberu vás poteší i množstvo akcií a noviniek na sezónu jar 2011. Stránka vám navyše pomôže zorientovať sa v tom, čo sa práve nosí a poradí, ako si správny typ okuliarov vybrať.

Pravidlo číslo jeden vám však pošepneme hneď. Nepozerajte na svet cez ružové, ale štýlové okuliare! ;)