Selena Gomez nás očaruje svojou krásou a nádherným hlasom či skvelým hereckým výkonom. Jej herecká kariéra začala od roku 2002, kde hrala Giannu v obľúbenom seriály Barney & friends, kde mimochodom spoznala svoju veľmi dobrú priateľku Demi Lovato, ktorá tiež patrí k Disney rodinke.

Zahrala si tiež v populárnych seriáloch ako The suite life of Zack and Cody či Hannah Montana. V seriály Hannah Montana si zahrala v dvoch dieloch. Stvárňovala speváčku Mikaylu. Môžeme ju vidieť tiež v seriály Wizards of Waverly Place ako Alex Russo, nezbednú mladú čarodejníčku, ktorá čaruje aj keď má prísny zákaz. Má jedno šťastie, že jej brat jej vždy pomôže a spolu vyriešia každý problém. Seriálu vyšiel aj film, ktorý zožal pekný úspech.

Selena Gomez to naplno rozbehla aj v hudobnej kariére. Naspievala mnohé hity, ktoré si obľúbili rádia po celom svete či MTV a iné známe tv stanice. Neraz ju možno počuť aj na diskotékach, vďaka jej skvelej pesničke Naturally (videoklip nižšie). Selena získala tiež mnoho cien a patrí k najobľúbenejším Disney hviezdičkám.

Selena Gomez & The Scene – Naturally

Foto: Wikipedia, Video: Youtube