Hľadáte originálny interiérový a záhradný nábytok? Potrebujete spoľahlivú a trendovú záhradnú lampu? Máte dosť bezútešného blúdenia po rôznych predajniach a listovania v katalógoch? Ak ste bez váhania odpovedali kladne, ponúkame vám skvelú príležitosť ako urobiť výber nábytku zaujímavým.

Interiérový a záhradný nábytok známych značiek a špičkovej kvality nájdete v showroome na Račianskej ulici v Gaštanovom hájiku v Bratislave. Inšpirujte svoje zmysly jedinečnými kombináciami trendového nábytku a doplnkov, ktorý je zastúpený na rozlohe 500m2. V priestory showroomu sú harmonickým spojením kvalitného, moderného záhradného a interiérového nábytku, dekoratívnych prvkov a veľkej dávky fantázie a originality. To však nie je všetko. Okrem nasýtenia zmyslov má nákup v showroome viacero predností. Základnou výhodou je posúdenie reálnej veľkosti a farebnosti nábytku priamo na mieste. Už žiadne sklamania a omyly ku ktorým dochádza pri katalógovom predaji. Všetko si môžete v pokoji prehliadnuť, vyskúšať a farebne skombinovať. Následne nie je problém utvoriť si vlastný názor. Nepochybujeme o tom, že bude pozitívny. Pre svojich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Spokojnosť zákazníka je pre nás najdôležitejším kritériom celkového hodnotenia. Okrem skvelého nábytku nájdete u nás bezkonkurenčné služby. Samozrejmosťou je špičkové poradenstvo a ponuka darčekových poukážok pre vašich blízkych. Tovar vám nielen bezplatne dovezieme (platí pre celú SR), ale aj zložíme a uložíme na vami určené miesto. Po našom odchode si môžete blažene sadnúť do kresla a oddávať sa kráse a dizajnu vášho nového záhradného nábytku. Žiadny neporiadok či voľne pohodené obaly – o všetko sa postaráme my.

Ak máte stále pochybnosti, stačí urobiť jednoduché kliknutie na www.elmina.sk a ako mávnutím čarovného prútika sa rozplynú aj posledné zvyšky vašej nedôvery. Na internetovej stránke je tovar prehľadne rozdelený podľa kategórií. K dispozícii máte najnovšie katalógy. Ak potrebujete rady či doplňujúce informácie, využite sekciu Poradňa. V prípade, že ste požadovanú informáciu nenašli v predchádzajúcich odpovediach, jednoducho napíšte.

Zaplavila vás vlna zvedavosti? Neváhajte a navštívte nás.