Príroda sa opäť prebúdza k životu! Okolím sa šíri svieži, ľahký vzduch a na každom kroku je plno nádherných rozkvitnutých kvetov. Táto typická vôňa jari je každou novou sezónou obsiahnutá aj v módnych dámskych parfémoch a toaletných vodách.

Nevinnú ženskú krásu možno zvýrazniť výnimočnými vonnými tónmi. Tie by mali byť v jarnom období plné kvetín, ovocia a ľahších drevitých aróm. Buďte náročná a vyberajte si spomedzi svetoznámych parfémových značiek tej najvyššej kvality!

Guess – jeden z lídrov v určovaní trendov znamenitých vôní

Parfémy Guess z tohtoročnej jarnej kolekcie sa priam hrajú s opojnými kvetinovými a jemne drevitými vôňami. Toaletná voda Guess Seductive je určená pre nevinné a krásne ženy, ktoré hneď podľahnú sladkým vôňam v luxusnom dizajne flakónu. Pre parfémy Guess sú typické len jedinečné, neopozerané flakóny. Také, ktoré plne korešpondujú so súčasnými trendmi a to platí aj pre tento produkt. Parfémom dodávajú na exkluzívnosti a ich nositeľky sa cítia obklopené skutočným vonným prepychom. Ten súvisí aj s výnimočnou vôňou čiernych ríbezlí, sladkej vanilky a kašmírového dreva. Sviežosť dopĺňa pomarančový kvet, jazmín a kosatec. Túto jar buďte na každom kroku nezabudnuteľná!

Exkluzívnu vôňu jari prinášajú aj parfémové vody Choco Chanel

Ktorá z nás by nemilovala vôňu ruží a jemnej vanilky? Doprajte si Chanel Coco Mademoiselle. Tento slastný vonný pôžitok aj napríklad pri príležitosti blížiacich sa osláv Dňa matiek. Na oslavu žien, matiek a partneriek je nekonečne veľa dôvodov takmer každý deň. Parfémy Choco Chanel sú dôkazom, že žena potrebuje cítiť zmyselnosť, oporu a sebavedomie. Hlavné esencie sú v podmanivom jazmíne, pačuli a v sviežich citrusových tónoch. Takýto nevšedný luxusný zážitok urobí sebavedomou a milovanou každú ženu!

Kvety pre ženu zahalené v akordoch parfémovej značky Kenzo

Kvety sú tým najkrajším a najprecítenejším vyznaním lásky pre každú z nás. Či nám ďakuje manžel za spoločne prežité roky, deti za obetavosť a starostlivosť, alebo nám gratulujú rodičia k dosiahnutým úspechom, kyticou nepohrdneme. Kvety sú tak čisté, prirodzené… V tom tkvie ich krása a jedinečnosť. My vám prinášame exkluzívnu kyticu vôní s parfumovanou vodou Kenzo Flower by Kenzo. Harmóniu kvetinovej vône zvýrazňuje fialka, šípky a bulharská ruža. Parfémy Kenzo sú pomerne mladé, a tak otvorené rôznym inováciám a netradičným vonným spojeniam. Zvádzajte ako bohyňa, buďte pritom nevinná, bezbranná a neskutočne prefíkaná.

Foto: notino.sk