Po určitom čase sa môže stať, že sex pre vás začne byť tabu. Nevešajte hlavu a určite sa nenechajte spliesť poznámkami, že sex patrí iba mladým a vitálnym.

Zapracujte na svojom sexuálnom pôžitku s partnerom a budete sa cítiť ako znovuzrodená. Ak ste single, čo vám bráni v tom, aby ste nadviazali niečo nové a divoké?

Prekvapte ho

Toľko rečí o tom, čo má v posteli rád on a čo vy, a stále ste neprišli na vhodný kompromis. Prekvapte ho zaujímavou hračkou! V súčasnosti sú erotické pomôcky na veľkom sex shope sotisfikované, majú diskrétne balenie a môžete si vybrať podľa vášho vkusu – od vibrátorov až po masochistické hračky. Sex je korením života a každý si ho potrebuje občas spestriť, preto hračky sú najvhodnejším spôsobom, ako na to. Ak chcete ísť do tuhého, zvoľte kostýmy, putá či afrodiziaká.

Počuli ste o vibračnom vajíčku?

Táto univerzálna erotická pomôcka by nemala chýbať v žiadnej základnej výbave. Vibračné vajíčka stimulujú klitoris alebo sa vkladajú do vagíny či análneho otvoru. Používa sa pomocou káblu alebo na diaľkový ovládač. No čo, požičiate ho svojmu partnerovi, aby chvíľu nechal ujsť svoju fantáziu? Otravná porada so šéfom môže byť pre vás potešením.

,,Single ladies“

Ak patríte medzi dámy, ktoré nemajú alebo nechcú riešiť vzťah, choďte sa odreagovať na sexzoznamku. Ideálne miesto, kde sa nikto neskrýva a každému ide predovšetkým o erotické zblíženie. Vybrať si môžete aj ak ste rozvedená, matka, športujúca, staršia, zarytá kresťanka alebo zdravotne postihnutá. Výber je naozaj široký.

Foto: pixabay.com