Počasie je ešte stále typicky jarné a nestále. Preto treba mať dostatočnú výbavu aj vo svojom šatníku. Čo by každej modernej dáme nemalo chýbať? Predsa perfektné teplákové šaty na každý deň, aj do každého počasia!

Teplákové šaty sú ľahko kombinovateľné a svedčia každej postave. Ich pohodlnosť a ľahkosť vyplýva z tak komfortného materiálu, akým je práve teplákovina. V tej sa najlepšie cítime po akomkoľvek stiesnenom oblečení a pridlhých róbach. Niektoré výnimočné udalosti si priam žiadajú, aby sme sa reprezentovali ako decentné dámy. Doma je doma a tam si svoje outfity vyberáme podľa vlastného gusta. Teplákové šaty však nie sú žiadne tepláky a môžeme si ich obliecť aj na niekoľko lepších príležitostí.

Teplákové šaty si najčastejšie predstavujeme ako vzdušné športové oblečenie s kapucňou a väčšími vreckami na prednej strane. Buď si k nim dámy dopasujú štýlové tenisky alebo počas leta ľahkú plážovú obuv, napríklad žabky. To však platilo niekoľko sezón dozadu. Dnes už to tak nie je. V teplákových šatách sa môžete bez najmenších výčitiek vybrať na rande alebo na posedenie s priateľmi.

Ako skutočná hviezda to dáte aj v teplákových šatách

Úžasným modelom sú ľahké šaty z teplákoviny buď v kratšom strihu, alebo až po členky. V tom druhom prípade budete vyzerať skutočne božsky. Slávnostnejší dojem podčiarkne aj mierne padnúci strih v oblasti pliec a ramien. Môžete zvoliť krátky rukáv, trojštvrťový alebo dlhý. Tu však vyberajte dosť opatrne. V teplákových šatách s dlhým rukávom a strihom až po členky to pristane dámam s vysokou postavou. Samozrejme, vhodným doplnkom, opaskom alebo vzormi sa dá všetko zachrániť. Lepšie však bude, ak…

Vyskúšate teplákové šaty s dĺžkou nad alebo tesne pod kolená. Rukáv nech je taktiež kratší. Niektoré zdobí našitá manžeta a po bokoch majú jemné rozparky. Outfit doplníte legínami alebo pančuškami. Vhodnou obuvou budú buď sandále, topánky na vyššom podpätku alebo elegantné balerínky. Všetko zavŕši krásny klobúčik. Ako skutočná dáma, hoc aj v teplákových šatách!

Foto: pixabay.com