Leskom na pery sa vraj nedá nič pokaziť. Omyl! Všetko závisí od vašej zručnosti v líčení a rovnako aj od celkového vzhľadu vašich pier. Žiadny lesk nedokáže nahradiť vašu vlastnú starostlivosť a ošetrenie pier. Venujte svojim perám toľkú pozornosť, koľko si jej aj v danom ročnom období zaslúžia.

Nejde tu len o vplyvy z vonkajšieho prostredia, ale aj o váš celkový životný rytmus a domáce ošetrenie. Obdobie veľkolepých plesov je už úspešne zahájené. Dokonalé líčenie k nádhernej večernej róbe je rozhodujúcim a priam nevyhnutným doplnkom. Určite si ani vy nedokážete predstaviť dámu bez mejkapu a vhodne nalíčených pier na tak prestížnej udalosti. Lesk na pery dokáže s vaším celkovým pôvabom neuveriteľné divy. Stavte preto pri výbere lesku na pery na kvalitu. Tá jednoznačne súvisí s obsahom rôznych aktívnych zložiek.

Vybraný lesk na pery nanášajte až po dôslednom ošetrení a správnej výžive pier. Ak sa počas nastávajúcich víkendov chystáte na ples, buďte dôsledné, zohľadnite stav a celkový vzhľad vašich pier. Minimálne 1-2 dni pred slávnostným líčením aplikujte na očistené pery domáci prírodný peeling a výživnú masku.

Peeling vaše pery dostatočne regeneruje. Odstráni čiastočky odumretej popraskanej pokožky, upokojí a podporí správne prekrvenie. Najčastejšie sa odporúča kombinácia prírodného olivového alebo kokosového oleja, cukru a medu. Niekomu sa osvedčil aj peeling z kvalitného masla a cukru. Svoje pery si pravidelne potierajte domácim medom alebo hojivou a regeneračnou bielou vazelínou.

V diamantoch a oslnivom objeme!

Na to, aby ste na plese oslnili všetkých prítomných, potrebujete svojim perám dodať dostatočný objem a vybrať správny odtieň. Na večerné líčenie sa odporúčajú predovšetkým odvážne sýte odtiene červenej, fialovej či bordovej v maximálnom lesku. Lesk možno podporiť rôznymi trblietavými, diamantovými čiastočkami. Všetko však prispôsobujte aj ostatným prvkom v líčení.

Ženy milujú objem! Rovnako to platí aj pri výživných leskoch na pery. Tie vo všeobecnosti podporujú plnšie kontúry. Odrážajú svetlo a pery získavajú na vypínacom efekte. Doprajte svojim perám nielen farebne atraktívny, ale aj výživný a regeneračný lesk na pery. Zamerajte svoju pozornosť na aktívne zložky prírodných olejov, vďaka ktorým sa podporí hydratácia a prirodzená ochrana pier pred výkyvmi počasia. Obľúbenou zložkou aktívnych látok v kvalitných leskoch na pery sa preto stávajú prírodné ricínové, kokosové či marhuľové oleje. Perám zabezpečujú dlhotrvajúcu ochranu a regeneráciu.

Foto: pixabay.com