Spadol vám váš smartfón na zem, prípadne sa používaním znehodnotil natoľko, že mu „odišla“ súčiastka? Neuvažujte nad novým mobilom, ušetrite kúpou náhradného dielu.

Ak sa vám telefón z akéhokoľvek dôvodu poškodil, je jasné, že nechcete ostať „visieť“ bez neho a v dnešnom svete, ktorému vládnu sociálne siete, je priam hanbou byť offline. Tak či onak, jedno je isté. Kúpou pokazeného komponentu ušetríte za nový model, o tom niet pochýb.

Nikdy nekupujte náhradné diely v bazári

Prečo? Mohli by ste sa poriadne popáliť. Na rozdiel od kúpy v autorizovanom servise, prípadne priamo v obchode zameranom na predaj náhradných dielov, by ste mohli kúpiť neoriginálny alebo opotrebovaný komponent, ktorý by ste po krátkej dobe opäť museli vymeniť za nový. Nehovoriac o tom, že by vôbec nemusel korešpondovať s vaším zariadením. Meniť náhradné diely „na kolene“ a nevedieť, akú súčiastku do telefónu vkladáte, je viac na škodu ako na úžitok. Hravo sa tejto situácii môžete vyhnúť stávkou na istotu. Tou je kúpa originálneho dielu od osvedčeného predajcu, napríklad od lcdpartner.com. Na tomto mieste nájdete originálne náhradné diely na mobily a tablety, príslušenstvo a rôzne doplnky vrátane samotných mobilných telefónov.

To, čo ušetríte, môžete investovať do vybavenia mobilu

Prostriedky, ktoré ušetríte za kúpu nového mobilného zariadenia, môžete pokojne použiť na kúpu doplnkov alebo kvalitného príslušenstva pre váš smartfón. Oplatí sa investovať do držiakov do auta, hands free zariadení a ochranných doplnkov. V ponuke lcdpartner.com nájdete desiatky obalov, krytov, puzdier a tvrdených skiel, ktoré váš mobil ochránia pred poškodením. Navyše, môžete si nimi telefón skvelo prispôsobiť vašej osobnosti. Čím viac sa o váš telefón budete starať, tým viac sa vám vaša snaha vráti v podobe predĺženej životnosti mobilu.