Vianoce sa blížia a vy už máte dávno všetko nakúpené a prichystané? Váš partner to s veľkou pravdepodobnosťou necháva až na poslednú chvíľu a zatiaľ vôbec nevie, čím by vás obdaroval, pretože vo finále rovnako kúpi nejakú elektroniku. Skúste mu tento rok trochu napovedať a zároveň tak okoreniť váš vzťah.

Patrí spodná bielizeň pod stromček, alebo nie? Túto diskusiu môžete počuť veľmi často, pretože muži často túžia obdarovať svoju partnerku spodnou bielizňou, ale majú strach, že jej nebude sedieť, nebude sa jej páčiť. Preto je najjednoduchšie sa o tom poradiť, aby radosť mali obaja.

Žiadna divočina, musíte sa cítiť dobre

Sexy spodná bielizeň nemusí byť taká, u ktorého sa červenáte, len keď si to prehliadnete. Sexy spodná bielizeň môže byt napríklad len dobre padnúca push-upka, ktorá robí skvelý tvar pŕs, ozdobená čipkou či iným detailom. A hlavne v nejakej zaujímavej farbe. Farbou Vianoc a lásky je červená, a ak žiadnu nemáte, určite stavte na červenú farbu. Môžete skúsiť roztomilú ružovú, čiernu klasiku, alebo trendy fuksiovú či tyrkysovú.

Alebo radšej sexy košieľku?

Ak je vám bytostne nepríjemná predstava, že budete s partnerom vyberať bielizeň, nenápadne mu naznačte, že k Vianociam potrebujete novú nočnú košieľku. Pretože aj nočný odev je extrémne dôležitý. Tak prečo sa necítiť sexy aj v noci? Či už preferujete pyžamo, tričko a krátke nohavice alebo bavlnené košele, oplatí sa mať v zálohe jednu sexi košieľku. Môžete sa pokojne spoľahnúť na mužskú intuíciu, stavte sa, že vám vyberú pekný kúsok, trebárs čipkovanú košieľku zo saténu, z viskózy.

Pančucháče robia sexi nohy

Platí pravidlo, že lodičky a čižmy robia dámu. Ak sa k nim ale pridajú ešte pekné pančuchy či pančucháče, výsledkom je prudko sexi dáma. Jasné, čierne silonky má doma asi každá žena, ale čo takto tento rok skúsiť niečo zaujímavejšie? Nebojte sa rôznych vzorov, bodiek, prúžkov, kociek či trebárs srdiečok. Tie najodvážnejšie dámy by rozhodne mali vyskúšať aj farebné pančuchy, ktoré poriadne zvýraznia nohy. Takže ďalší bod do vášho listu Ježiškovi, pančucháče.

Rovnako ako mnoho žien zaškrtáva pred Vianocami v katalógu, akú chce tento rok Pandoru či iné šperky, nebojte sa svojmu milému zaškrtnúť, aká spodná bielizeň či nočný odev by sa vám páčili. Nech z toho máte radosť obaja.