Chystáte sa kúpiť svojmu partnerovi spodnú bielizeň či nejaké iné oblečenie, ale vôbec sa v tom nevyznáte? Nechajte si poradiť. Máme pre vás niekoľko užitočných tipov.

Boxerky, trenírky alebo slipy?

Pohodlné boxerky patria medzi nestarnúcu klasiku, pri ktorej môžete smelo experimentovať s farbami aj vzormi. Pri výbere boxeriek si však dajte pozor na veľkosť. Malé budú škrtiť v páse alebo na stehnách a tie príliš veľké sa budú zosúvať a ich majiteľ strávi deň tým, že ich bude poťahovať naspäť.

Obľúbenou a maximálne komfortnou variáciou spodnej bielizne sú trenírky. Nikde neťahajú ani neškrtia. To zároveň predstavuje ich hlavnú nevýhodu, pretože prebytok látky poriadne nenastrkáte do úzkych nohavíc. Ak však váš partner nosí voľnejšie nohavice, tak neváhajte. Slipy boli kedysi nenahraditeľnou súčasťou pánskeho šatníka, no dnes zažívajú krušné časy. Aj napriek tomu si však nájdu svojich priaznivcov aj dnes.

Perfektné zladenie

Ako k hrncu patrí vrchnák, tak k spodnému dielu bielizne patrí aj vrchná časť. Pánske tielka alebo tričká by tiež mohli byť súčasťou darčeka. A určite by mali ladiť, ale ako to docieliť? Najjednoduchšia je voľba rovnakej farby. Ak však nechcete, aby váš partner vyzeral ako v uniforme, vyberajte pánske tielka a tričká tak, že bude ladiť s boxerkami len jednou farbou, prípadne motívom.

Hra na špiónku

Skôr než si začnete lámať hlavu nad tým, aká bielizeň by vášmu drahému mohlo sedieť najlepšie, odporúčame nahliadnuť do zásuvky, kde spodnú bielizeň skladuje. Tam načerpáte najviac inšpirácie a kúpite mu taký strih, aký nosí najradšej. Zarytý zástanca voľných boxeriek by sa len ťažko potešil pánskym tangám. Vyšantiť sa ale môžete vo farbách, materiáloch i vzoroch.

Foto: Bigstockphoto.com