Pre mnohých z nás je najobľúbenejšia časť roku leto a s ním spojené dovolenky, povaľovanie na pláži, romantické večerné prechádzky a mnoho ďalších príjemných aktivít a chvíľ. Počas letných horúčav sa snažíme obliecť si toho na seba čo najmenej a takisto chceme mať pri balení sa na dovolenku kufor čo najľahší. Spojiť ale všetky tieto potreby s módou a krásou, nie je vždy jednoduché. Máme pre vás pár tipov, ktoré sa vám v lete určite budú hodiť.

Plavky

Začneme tým najdôležitejším, čo nikomu z nás nesmie chýbať, plavkami. Pokiaľ si potrpíte na jednoduchosť, ale zároveň chcete byť originálna, nejestvuje snáď nič lepšie, než plavky Calvin Klein. Na differenta.sk ich nájdete v mnohých farebných variantoch a takisto strihoch. Obyčajné bikiny sú vždy ozvláštnené nejakým zaujímavým netypickým detailom, ako sú napríklad rôzne prestrihy, asymetrickosť, zipsy a podobne. Veľkým trendom sú aj jednodielne plavky Calvin Klein, ktoré vôbec nie sú menej sexy než bikiny, práve naopak. Svojimi efektnými strihmi ukážu rafinovane presne to, čo majú.

Pokiaľ si namiesto netypických strihov potrpíte viac na pestrofarebné vzory, rozhodne zvoľte plavky Desigual. Tie nikdy nesklamú svojou zaujímavosťou, hravosťou a veselosťou. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, určite ani v jednom prípade pri týchto značkách neurobíte chybu. Vyznačujú sa svojou kvalitou a tak ich určite na pláž či kúpalisko nevytiahnete iba túto sezónu.

Šatky a parea

Veľkú obľubu si medzi ženami našli veľké šatky, respektíve parea. A nie je sa čomu čudovať, majú množsto výhod. Jednou z nich je napríklad to, že sú veľmi ľahké, spratné, nezaberú teda veľa miesta a môžte si ich tak zbaliť kdekoľvek, aj do kabelky. Svojou ľahkosťou sú veľmi príjemným spoločníkom v horúcich dňoch, nebude vám v nich teplo, vetrík ich príjemne rozfúkne a vy budete vyzerať samozrejme krásne a cítiť sa ako v romantickom filme. Ich ďalšou veľkou prednosťou je to, že sa dajú nosiť na mnoho spôsobov a tak sú veľmi praktické a univerzálne. Na pláži ako sukňu, na výlet ako šaty, večer ako šatku a aj typov uviazania každého využitia je mnoho. Vyberte si napríklad šatku alebo pareo Desigual a na leto ste hneď pripravená.

Žabky, šľapky, balerínky

Aj čo sa týka obuvi, chceme v lete mať toho na nohách čo najmenej. Pokiaľ nie sme vyznávačmi ponožiek v sandálach, je pre nás nevyhnutné zaobstarať si krásnu, módnu a kvalitnú obuv. Brazílska značka Ipanema vyrába nespočetné množstvo žabiek, sandáliek a šľapiek v rôznych designoch a farebných kombináciách, takže si vyberie každý labužník.

Ak ste si aj vy zamilovali minuloročný trend Slide šľapiek, potešíme vás. Tento rok sa totiž ponesie opäť v podobnom duchu a vy si môžete vybrať napríklad štýlové Slide šľapky Calvin Klein, ale takisto napríklad šľapky Zaxy. Nesmieme zabudnúť na milovníčky voňavej značky Melissa, ktoré si takisto prídu v lete na svoje. Skvelými spoločníčkami sa pre vás určite stanú balerínky Melissa, ktoré si vďaka svojmu materiálu môžete vziať aj k vode, ale skvele poslúžia tiež na prechádzyk mestom, výlety a rôzne párty, dokonca aj na trochu viac nóbl akciu. Tí, čo nedajú dopustiť na kožu a výrobky z nej, sa môžu v lete zamerať na vysoko kvalitné a pohodlné šľapky či sandále Emu Australia. No a nakoniec nesmieme zabudnúť ani na značku Crocs, ktorá okrem svojich povestných “drevákov” vyrába aj nádherné a hlavne veľmi praktické balerínky Crocs. Tie využijete na rôzne turistické vychádzky po pamiatkach, keďže disponujú masážnymi bodmi na stielke, sú veľmi pohodlné a vydržíte v nich chodiť naozaj celý deň.

Foto: differenta.sk