Tak samozrejme všetci dobre vieme, že Vianoce nie sú o darčekoch, ale o čase strávenom s rodinou, v pohode a šťastí, bez stresu, v teple domova. Ale… predsa len každý z nás sa snaží niečím toho druhého potešiť. Veď keď máme niekoho radi, nie je nič krajšie, než vidieť tejto osobe úsmev na tvári. Zo všadiaľ sa na nás hrnú ponuky a tipy, čo presne by ten či ten určite a jednoznačne potreboval a musí mať. Na Differenta.sk vám ponúkame tipy na darčeky, ktoré sú originálne, každého potešia a určite nedarujete niečo, čo každý. Tak sa im poďme  trochu pozrieť na zúbky, respektíve na kúsky, ktoré obsahujú.

Darčekové krabičky

Pre ženy sme zostavili krabičky troch typov a sú nimi Fešanda, Romantička a Luxuska.

Fešanda je pre veselé ženy, ktoré si užívajú život naplno, neboja sa vyčnievať z davu a takisto si doprajú trochu pohody samej pre seba, pretože sa proste majú rady. Uličnícke farebné ponožky Happy Socks, nemenej veselý hrnček KeepCup, ktorý udrží každý horúci nápoj o 30 minút dlhšie teplý a tri luxusné vonné vosky do aromalampy Yankke Candle, ktorým vôňam žiadna neodolá. Takže ráno obuť veselé ponožky na nôžky, potom si dopriať trochu lahodného nápoja a poobede si kúzelne rozvoňať domov.

Pre nežné dámy je tu Romantička. Roztomilý zápisníček Anekke s typickou zasnenou bábikou lietajúcou si vo svojom rozprávkovom svete, náhrdelník Desigual v podobe jemného, no originálneho motýľa a takisto dva vonné vosky do aromalapy, od značky Yankke Candle aj WoodWick. Aby si tá vaša romantická duša mohla lietať v oblakoch každý deň.

No a pre elegantne naladené dámy prichádza na scénu Luxuska. Štýlové, decentné ponožky Calvin Klein v strieborno-bielom prevedení a jemným zdobením prostredníctvom loga značky, zlatý náramok s ružovým srdiečkom Ops!Objects a vonné perly na prevoňavie celého bytu Yankee Candle. A o luxusne prežitý deň máte hneď postarané.

Pre mužov sme taktiež zostavili krabičky troch druhov, plné prekrásnych vecí. Sú to Sympaťák, Elegán a Štýlar.

Sympaťák pre všetkých charizmatických mužov, ktorí sa neboja ozvlášniť svoj outfit nevšednými štýlovými ponožkami Happy Socks so zaujímavými vzormi a ku krásnemu dňu im neodmysliteľne patrí dávka kávy, alebo možno iného teplého nápoja. Na ten sa im určite zíde praktický hrnček KeepCup udržiavajúci nápoj teplý o pol hodinu dlhšie.

Pre elegánov niečo podľa ich gusta. Každý správny gentleman potrebuje predsa luxusné ponožky. A presne takými určite sú kvalitné a príjemné ponožky Tommy Hilfiger. K tomu prevoňať svoju pýchu…ehm… myslíme auto! Kolíčky do auta Yankke Candle vyčaria nádhernú vôňu, ktorú pre značku vytvárajú svetoví parfuméri. Aby mohol byť na svoje auto hrdý ešte viac. No a k takémuto pánovi chýba k dokonalosti už len štýlový plechový hrnček v jednoduchom retro prevedení, z ktorého si určite bude svoje chvíľky luxusu krásne užívať.

No a pre nasdšencov designu a nevšedných skvostov je tu Štýlar. S pestrofatrebnými bodkovanými ponožkami Happy Socks ho určite nikto neprehliadne. Nehovoriac o skutočne štýlovom kúsku, ktorým je ploskačka Disaster Designs. Na prenos akéhokoľvek nápoja ako stvorená, priťahujúca oči všetkých zvedavcov, pýtajúcich sa v hlave “čo to len za krásu v rukách ten muž má”? A keďže aj štýlari sú muži a autá k mužom jednoducho patria, aj pre nich sme sem pripravili vôňu do auta Yankke Candle, tento krát v podobe vonného clipu do ventilácie. A štýlový život sa môže začať!

Keby ste si však z týchto nádherných krabičiek plných radosti nevedeli vybrať, môžte samozrejme zaobstarať len jednu vec alebo nejakú drobnosť. Nejednu ženu poteší určite kabelka alebo spodná bieliezeň, krásny šperk, vonná sviečka, kozmetická taštička alebo šatka či šál. Muža zas určite čiapka či šiltovka, peňaženka alebo dokladovník, ale i mnohé iné.

Foto: differenta.sk