Neodolateľné a pohodlné zároveň sa vám v prípade sexy prádla zdá nepredstaviteľné?  Omyl. Dnes je to aj v prípade čipky a saténu celkom bežné. V dámskej móde už staré známe „pre krásu treba trpieť“ neplatí. Aj v tom najodvážnejšom kúsku spodnej bielizne sa dnes môžete cítiť príjemne.

5 tipov na zaujímavé a zvodné spodné prádlo

  1. Buďte tajomná a neodolateľná v nohavičkách brazílskeho strihu. Čipkované alebo v kombinácii s jemným mikrovláknom vám spríjemnia bežný deň, ale aj správne naštartujú pekný romantický večer. Farbu a výber strihu necháme na vás. Nechajte pracovať fantáziu a to, čo má ostať skryté, skryte. Muži predsa radi dobíjajú.
  2. Podprsenka nemusí byť len nevyhnutným kúskom odevu. Fantázii sa medze nekladú a v prípade podprseniek je z čoho vyberať. Saténové, čipkované, s push up efektom. Buďte originálna a vyberte si takú, ktorá zvýrazní vašu osobnosť a váš partner už na inú nepozrie.
  3. Obľúbenou časťou dámskej módy je body. Nie sú len praktickou, ale aj využiteľnou súčasťou dámskeho šatníka. Ak máte v pláne zaujať, zvoľte ľahkú čipku príjemnú na dotyk. Pod obľúbené šaty si vyberte elastické body, ktoré sa dokonale prispôsobí vašej postave, aby zakryli jej menšie nedostatky. Neodolateľné ženské krivky pritiahnu pohľad každého muža.
  4. Kvalitná spodná bielizeň sa môže stať aj súčasťou zimného šatníka. Spodná košieľka nemusí byť len biela klasika, ktorú všetky dobre poznáme. Odviažte sa a siahnite po odvážnejších kúskoch s rovnakým efektom. Luxusná čipka a jemná bavlna urobia z nudného oblečenia exkluzívny kúsok.
  5. Svadba je v živote každej ženy nezabudnuteľnou udalosťou. Výber svadobných šiat je dôležitý, ale ani výber spodného prádla netreba podceňovať. Nič nenechajte na náhodu a zvoľte súpravu zloženú z podprsenky a nohavičiek a ako čerešničkou na torte ich doplňte podväzkovým pásom. Nevydávate sa každý deň a na deň D nechcete zabudnúť ani vy, ani váš manžel.

Poznáte výhody nakupovania cez Tipli?

Chcete nákupom spodnej bielizne ušetriť a ešte pri tom aj trochu zarobiť? Cashback portál Tipli.sk združuje viac ako 220 obchodov, v ktorých pri nakupovaní ušetrite dohodnuté percentá. Vrátené peniaze vám z každého nákupu pripíšu na jeden spoločný Tipli účet. Z neho si našetrené peniaze pošlete na ten svoj, bankový.  Navyše, za každého kupujúceho, ktorému nákup cez Tipli odporučíte, vám pripíšeme odmenu 5 €.

Nákup sexi prádla cez Tipli

Nákupom kvalitnej spodnej bielizne v eshope Astratex alebo Answear si vyskúšajte, ako to celé prebieha. Aby vás nič neprekvapilo a cashback na váš účet naozaj prišiel, prečítajte si, ako to na nákupe s Tipli vyzerá.

Ako nakupovanie cez Tipli prebieha?

Na stránke si vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť. Cez oranžové tlačítko sa dostanete do obchodu, ktorý ste si vybrali. Ak tento postup nedodržíte, systém váš nákup nezaznamená a žiadny cashback z Tipli späť nedostanete. Nakúpite presne tak ako doteraz a po nákupe vám do niekoľkých minút pripíšu dané percento na váš Tipli účet.

Prehľad aktuálnych akcií na jednom mieste

Tipli vás prevedie zoznamom akcií a platných zľavových kupónov, ktoré obchody z portálu Tipli ponúkajú. Akčné ponuky vášho obľúbeného obchodu tak máte na jednom mieste a možno sa dozviete aj o takých, ktoré by vám bez Tipli unikli. Okrem toho, že Tipli platné akcie a kupóny sleduje, exkluzívne kupóny pre svojich zákazníkov aj vyjednáva. Aj to je dôvod, prečo by sa malo Tipli stať pri nakupovaní vašim najlepším kamarátom.

Stále nové akčné letáky

Rozčuľuje vás plná schránka letákov? Na Tipli sú všetky online a na jednom mieste. Môžete si ich pozrieť všade, kde potrebujete. Okrem tých, ktoré poznáte tu nájdete aj letáky, s ktorými ste sa ešte nestretli. Rozšírte svoje obzory a nakupujte ešte výhodnejšie.

Registrácia na Tipli sa oplatí

Zaregistrujte sa zdarma na Tipli už dnes a vstúpte do sveta výhodných nákupov. Dostanete späť dohodnuté percentá z každého nákupu a využijete zľavové kupóny, ktoré Tipli pre vás vyhľadáva. A nie je ich málo! Zvykli ste si na to, že najväčší prehľad akcií, ktoré váš obľúbený obchod ponúka nájdete v letáku? Tipli o tom vie, preto ich všetky zhromažďuje. Aby vám žiadny neunikol. Všetko, čo sa v obchodoch deje máte odteraz na jednom mieste.