Ženská kabelka je nekonečným priestorom, kam sa zmestí všetko a ešte o čosi viac. Každá dáma má určité parametre, podľa ktorých si vyberá svoju kabelku. My sme pre vás vybrali štyri také, ktorým neodoláte a získajú si vaše srdce. Ktorú z nich musíte mať?

  1. Love Moschino JC4259PP05 Čierna

Jednoduchá čierna kabelka do ruky nesmie chýbať v šatníku žiadnej dámy. A od značky Moschino už vôbec nie. Na prednej časti je retiazka v zlatej farbe a kabelka má odopínateľný remeň, vďaka ktorému si môžete dať kabelku cez rameno. Táto kabelka sa zapína na zips a jej rukoväte si môžete prispôsobiť.

Cena: 225,00 €

  1. Betty London IMINE Čierna

Do módy sa v poslednom čase dostali batóžky, ktoré sa vo vrchnej časti jednoducho stiahnu šnúrkami a buď fungujú ako kabelka na plece, alebo ako malý ruksačik. Vybrali sme pre vás minimalistickú koženú kabelku v tomto štýle v čiernej farbe. Vnútri máte dokonca jedno uzatvárateľné vrecko na zips.

Cena: 80,00 €

  1. Moony Mood HOBI Čierna

Čiernych kabeliek nikdy nie je dosť a každá žena vie, že všetky jej čierne kabelky sú iné a navzájom odlišné. V tomto prípade sme vybrali väčšiu syntetickú kabelku, ktorej povrch je hladký a celý lesklý. Na jednej rukoväti je pripevnená retiazka s logom značky. Vnútri máte pre väčšiu organizovanosť až tri priehradky a jedno vrecko so zipsom.

Cena: 43,00 €

  1. Guess T BRITTA SMALL SOCIETY SATCHEL ružová

Značke Guess nepovie nie ani jedna dáma. Vybrali sme preto pre vás kabelku pod touto značkou v staroružovej farbe, ktorá je nadčasová, hodí sa do práce, ale aj na stretnutie s priateľmi. Kabelka má ako rukoväte, tak aj remeň na plecia a na spodnej strane dokonca ochranu proti poškrabaniu. Zapínanie je na klipsu. Nechýbajú aplikácie s malými bielymi perličkami a srdiečkami na prednej strane.

Cena: 135,00 €