Od prvého momentu, čo sa legíny dostali do módy, z nej nevyšli a zrejme ani nikdy nevyjdú. Nielenže sú neuveriteľne pohodlné a vhodné na každodenné nosenie, ale žena v nich vyzerá úplne sexy, keďže obťahujú krásne zadoček. Legíny z www.astratex.sk sa prispôsobia vašim krivkám a už nebudete chcieť žiadne iné.

  1. DÁMSKE LUXUSNÉ LEGÍNY MELOE

Prvé legíny z nášho výberu TOP 5 sú legíny Meloe z jemného mikrovlákna a čo je na nich skvelé je ich vnútorná strana, ktorá je potiahnutá jemnými chĺpkami, ktoré vás ochránia pred chladom. Bočná strana je s aplikáciou čipky. Sexy!

damske-luxusne-leginy-meloe

Cena pre Vás: 24,10 €

  1. DÁMSKE LEGÍNY LYDIA

Tieto skvelé legíny Lydia môžete nahradiť aj za nohavice, pretože majú 300 DEN, dlhé sú až k členkom a majú semišovú úpravu. Pás je na bielizňovú gumičku. Materiál je kombináciou elastanu zabezpečuje pohodlnosť pri nosení.

damske-leginy-lydia

Cena pre Vás: 34,56 €

  1. DÁMSKE ORIGINÁLNE LEGÍNY WENDI

Ak hľadáte niečo viac odvážne a výrazné, potom z e-shopu www.astratex.sk vyberáme legíny Wendi so zvieracím motívom v bielo-čiernej farbe s bočnými vreckami. Pás je tvorený bielizňovou gumičkou, ktorú si budete môcť v prípade potreby ešte stiahnuť šnúrkou.

damske-originalne-leginy-wendi

Cena pre Vás: 27,72 €

  1. LEGÍNY ESTER

Čierne legíny Ester sú vyrobené z nepravej kože a na vypasovanej postave vyzerajú úplne sexy. Sú zo silnejšieho elastického koženkového materiálu a v oboch, i prednej, i zadnej časti majú imitáciu vreciek. Vnútorná strana ja podšitá hladkou látkou pre príjemnejšie nosenie.

leginy-ester

Cena pre Vás: 23,70 €

  1. LEGÍNY SANDRA KRÁTKE

Legíny Sandra nie sú práve vhodné do tohto chladného počasia, no na teplejšie mesiace sú ako stvorené, pretože majú trojštvrťovú dĺžku. Polyesterový materiál s elastanom zaručia pohodlnosť. V zadnej časti legín sú pravé vrecká s kamienkovou aplikáciou, v prednej časti je len ich imitácia.

leginy-sandra-kratke

Cena pre Vás: 22,49 €