Kto hovorí, že žena má byť sexy len v spoločnosti, sa neuveriteľne mýli! Dáma by mala byť neustále sexy aj pre svojho partnera a udržiavať tak napätie a vášeň vo vzťahu. Moment prekvapenia nikdy nie je na zahodenie, preto si zadovážte niečo nové, pre vášho muža nepoznané. Napríklad krásne podväzkové pásy z e-shopu www.astratex.sk.

  1. ZVODNÝ PODVÄZKOVÝ PÁS SWANITA BLACK

Tento podväzkový pás Swanita Black je komplet aj so sieťovanými tanga nohavičkami a pôsobí na jednej strane nežne práve kvôli čipkovanému materiálu, z ktorého je vyrobený, ale aj neuveriteľne sexy. Samozrejme, má dve prišité zapínania na samodržiace pančuchy, ktoré by ste nemali pri nosení tohto korzetu vynechať.

zvodny-podvazkovy-pas-swanita-black

Cena pre Vás: 17,66 €

  1. PODVÄZKOVÝ PÁS DEMETRIA

Podväzkový pás Demetria je skvelý aj pre hanblivejšie dámy, nie je príliš extravagantný a je v krásnej romantickej ružovej farbe, čo mu však absolútne neuberá na erotickosti. Je dozdobený hrubším čipkovaným pruhom a súčasťou sú aj ružové popruhy na samodržky.

podvazkovy-pas-demetria

Cena pre Vás: 11,63 €

  1. PODVÄZKOVÝ PÁS MONICA ECRU

Krásny podväzkový pás Monica Ecru v bielej farbe je vyrobený z pevného tylu a na prednej strane je trblietavá mašlička. Pás je v jemnom kvetinovom vzore a je podšitý gumičkou, ktorá má zapínanie vzadu na tri polohy.

podvazkovy-pas-monica-ecru

Cena pre Vás: 14,44 €

  1. EROTICKÝ KOMPLET AURELIA BLACK

Erotický komplet Aurelia Black pozostáva nielen z čierneho podväzkového pásu s aplikáciou čipky, ale aj otvorenou podprsenkou s polokošíčkami, ktoré len prsia zospodu uchytia. Súčasťou sú aj tanga nohavičky na elastické šnúrky z otvoreným rozkrokom. Trúfnete si na tento komplet?

eroticky-komplet-aurelia-black

Cena pre Vás: 31,75 €

  1. EROTICKÝ LUXUSNÝ KOMPLET PODPRSENKA + NOHAVIČKY ALEXIA

Keď už podväzkový pás, tak mu dodajte poriadny šmrnc a dotvorte ho s podrsenkou a nohavičkami. Komplet Alexia je pre tie z vás, ktoré patria k odvážnejším povahám, pretože rozkrok nohavičiek je prázdny, dotvorený čipkou a podprsenku tvoria len polokošíčky s kosticami.

eroticky-luxusny-komplet-podprsenka-nohavicky-alexia

Cena pre Vás: 34,56 €